Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igaz vajon hogy Steve Harringt...

Igaz vajon hogy Steve Harrington nem éli túl az 5. Évadot az Stranger Things-ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Láttam több helyen is hogy elvileg a stranger things egyik alkotója kiírta twitterre hogy Steve meghal…és azt akarom kideríteni h ez vajon igaz e vagy amolyan fake news😂



2023. jan. 2. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még nem tudják 100%-ra az írók se.


Viszont a 4. évadban is arra felé somfordáltak, mégse "ölték meg."

2023. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fake profil tweetje terjesztve. Miért mondaná el előre egy készítő hogy mi fog történni? Neki abból van pénze hogy előfizetsz és megnézed a premier után, ami előtt egy kis felvezető hype-ot generálnak. De nem nyíltan jelentenek ki egy ekkora spoilert, ilyet senki nem csinál. Még az sem reális hogy bármelyik főszereplő karaktert ki merik nyírni.
2023. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A sorozat egyik alkotója sem írt ki, teljesen ostoba húzás lenne részükről.

Egy álprofil lehetett, aki kattintásokért terjesztette el pletykaként (mert jelenleg ennél nem több).

Az, hogy Steve meghal már a negyedik évad során is felmerült teóriaként. A karakterek közül ő az egyik legvalószínűbb, hogy meghal, hiszen belőle nézi ki a legtöbb néző, hogy feláldozza magát a többiekért és eddig sem éppen arról volt híres, hogy nyugodtan átgondolja a veszélyes helyzetek, majd elkerüli azokat.

Szerintem esélyes, hogy meghal, bár remélem, hogy helyette Jonathan-t áldozzák fel (ha már fel kell valakit).

2023. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!