Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért divat mostanában bűnözők...

Miért divat mostanában bűnözőket, és sorozatgyilkosokat éltetni?

Figyelt kérdés

Azt megértem, hogy Ed Gein lett a bőrpofa, mert az csak egy slasher horror, oké.


De miért kell minden egyes bűnözőt úgy beállítani, hogy csak a körülmények áldozata, vagy hogy csak lázadó? Pl. A Jeffrey Dahmer szalagok, Mindhunter, vagy akár a Disney+-on ez a Mike.


Attól, hogy beismerik, mit tettek, attól még ugyanúgy bűnöző senkik, akiknek börtönben a helyük.


2023. jan. 2. 14:14
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Be kell ezeket szépen tiltani, és keresztény hitre nevelni a gyerekeket. Ez a normális. Nem pedig a libsiség.
2023. márc. 4. 18:52
 12/27 anonim ***** válasza:
86%
Ja hogy egy vallási fanatikus troll vagy. A te kérdésed is be lesz tiltva mindjárt.
2023. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Tudom, ti libsik képtelenek vagytok elfogadni, ha valaki másképp gondolkodik.


Már pedig a gyerekem el lett tiltva az ilyenektől.

2023. márc. 4. 19:24
 14/27 A kérdező kommentje:
Tudom, ti szeretitek, ha gyerekuralom van, de én nem:)
2023. márc. 4. 20:15
 15/27 anonim ***** válasza:
58%
Anyád pcsája szereti. A gyereked meg megnézi majd máshogy.
2023. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%

#13 "Tudom, ti libsik képtelenek vagytok elfogadni, ha valaki másképp gondolkodik."


Dehát pont te nem tudod elfogadni, hogy mások nem úgy gondolkodnak, mint te és szeretik ezeket a sorozatokat. Az, hogy téged nem érdekelnek ezek a sorozatok, pont hogy el van fogadva, szóval miről beszélsz? :D Akkor a te logikád szerint vagy te is libsi vagy, vagy nem igaz, hogy a libsik nem fogadják el ha valaki másképp gondolkodik (ellenben a keresztények tényleg nem tudják elfogadni, sőt betiltanák, ami nekik nem tetszik). Melyik szituáció áll fenn? :)

2023. márc. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
73%
Ja te nem tudod elfogadni, te féreg.
2023. márc. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
17. Buta vagy xD
2023. márc. 18. 21:40
 19/27 NTBS ***** válasza:
Erre van igény.
2023. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
19. A libsiknél talán. Aki tisztességes kereszténységet nevel a gyerekbe, az nem lesz kíváncsi ilyen szennyre.
2023. márc. 19. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!