Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sikerült megcsinálni a világ...

Sikerült megcsinálni a világ legrosszabb magyar sorozatát?

Figyelt kérdés

Mármint a világ legszarabb sorozata, ami magyar.



[link]


Én ilyet még nem is láttam hogy valami 1.1 pontot kap.


3-4 volt a legkisebb értékelés amit láttam. De az már tényleg a nézhetetlen kategória.


És még azt mondták hogy ez lesz a magyar trónok harca. Az 9.2 pontot kapott.😂


Mindig nagyot álmodnak a magyarok, aztán a végeredmény mindig egy kupac sz*r.


2023. jan. 8. 11:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Ha Viktorta mondja, akkor a legeslegjobb ez...
2023. jan. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem láttam még, de az IMDB-n nem szakkritikusok pontoznak, bárki megteheti. Ugyanez volt az Elkxrtuknál is, hogy még ki sem jött a film, de már 1 körül volt az értékelése, mert az ellenzékiek lepontozták. Lehet, hogy itt is hasonló van a háttérben.

Bár Demeter Szilárdból kiindulva (szerinte minden magyar fimhez úgy érdemes leülni, hogy leadunk az igényeinkből) nagy megváltásra nem kell számítani.


Még a Rákay „Filip”-féle Petőfi-film lesz egy érdekes történet, ami már most minden idők legdrágább magyar filmje lett.

2023. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
21%
Nem.
2023. jan. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

Nyilván politikai szempontok vannak, sokan nem is látták, csak a korrupt maffiakormány elleni tiltakozásul pontozták le, de elég sok cikk született a sorozatról, amik végigveszik a problémákat vele, szóval ha nem is a létező legrosszabb, de elég silány alkotás:


Index - Kultúr - Az Aranybulla-sorozat a legrosszabb dolog, ami 2022-ben a kultúrában történt

[link]

2023. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
10%
Ez egy igen jól sikerült film. Én elkezdtem nézni azóta nem tudom letenni. Kb mint a 300, csak az egy kamu történeten alapul ez meg valódi történelem.
2023. jan. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Aha persze, az ellenzékiek 0-ba szavazták. Vagy esetleg tényleg egy szar.
2023. jan. 8. 11:51
 7/20 anonim ***** válasza:
16%

Köszönjük a reklámot a sorozatnak. A szokásos ballib sivalkodás nélkül fele annyian sem tudnának a sorozatról és sokkal kevesebben akarnák meg is nézni. Nagyon sok reklámköltséget megspóroltok a cégnek.

Üdv: az Aranybulla sorozat készítői

2023. jan. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát ha egy igénytelen hulladékot akarsz nézni akkor nézzed.
2023. jan. 8. 12:00
 9/20 anonim ***** válasza:
19%

#2 "Ugyanez volt az Elkxrtuknál is, hogy még ki sem jött a film, de már 1 körül volt az értékelése, mert az ellenzékiek lepontozták. Lehet, hogy itt is hasonló van a háttérben."

Nem lehet, biztos hogy ez volt. Az ott negatívan értékelők többsége még egy részt sem nézett meg belőle. December 25-én volt elérhető és a Duna tévén. Akik negatívan értékelik azok jellemzően nem hajlandók a köztévét soha nézni, ilyen történelmi sorozatot meg csak akkor ha sárkányok vannak benne és valami hollywoodi csapat készítette.

2023. jan. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
7: a nézettséget meg majd a Phillip megszámolja, ugye? Kb. annyira lesz hiteles, ha a köztévé mondja, hogy tömegek nézték.
2023. jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!