Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sikerült megcsinálni a világ...

Sikerült megcsinálni a világ legrosszabb magyar sorozatát?

Figyelt kérdés

Mármint a világ legszarabb sorozata, ami magyar.



[link]


Én ilyet még nem is láttam hogy valami 1.1 pontot kap.


3-4 volt a legkisebb értékelés amit láttam. De az már tényleg a nézhetetlen kategória.


És még azt mondták hogy ez lesz a magyar trónok harca. Az 9.2 pontot kapott.😂


Mindig nagyot álmodnak a magyarok, aztán a végeredmény mindig egy kupac sz*r.


2023. jan. 8. 11:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Van 3 milla mélymagyar fideszes, ők miért nem szavaznak?


Pár ezer ellenzéki 0-ba rakja ezt a nemzeti kincset? 4.4k a szavazat.


Ez nagyon szánalmas magyarázat.


Vagy lehet hogy a fideszesek 90%-a totál retardált és nem tudnak regelni a weblapon.

2023. jan. 8. 12:07
 12/20 anonim ***** válasza:
28%

Akkor egy kérdés feléd kérdező:

TE mikor láttad a sorozatot összes részét és hol?

2023. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%

"Van 3 milla mélymagyar fideszes, ők miért nem szavaznak?"


A fideszes szavazók nagy része egyszerű, tájékozatlan ember, esélyesen nem is hallanak erről, hogy szavazni is lehet, és hogy azt hogyan kell.



"Egy több mint tízezres – koronavírus-járvány előtti – közvélemény-kutatási adatbázis alapján kialakítottunk egy olyan indikátort, amely iskolai végzettség, foglalkozási beosztás, lakóhely, etnikai hovatartozás (roma vagy nem roma), jövedelem és internethez való hozzáférés alapján rangsorolja a társadalmat, a privilegizált elittől az erőforrásokban legszegényebb underclassig. A kapott indikátor alapján azt láthatjuk, hogy a magyar társadalom felső tizede döntően ellenzéki, onnan pedig lefele haladva folyamatosan csökken az ellenzék, és nő a kormány támogatottsága: a legkiszolgáltatottabbak között kiemelkedő a Fidesz népszerűsége. A tendencia igaz az egyes komponensekre is: az alacsony végzettségű, jövedelmű és vagyonú választók, fizikai munkások, falvakban élők, romák, és internethozzáféréssel nem rendelkezőek az átlagnál számottevően nagyobb arányban kormánypártiak. "


[link]

2023. jan. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Azért ne legyenek tévképzeteid, pl. facebookon a "Pénztáros Lőrinc meme-közbeszerzős csoportja" csoportban is több poszt volt, ami arra buzdította a tagokat, hogy regisztráljunk és pontozzuk le a sorozatot.
2023. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 TR75 ***** válasza:
69%

Én egy részt megnéztem belőle, elég is volt, didaktikus, szájbarágós, patetikus, végtelenül leegyszerűsített, tényleg iskolatévés színvonal.

Ha nem is minden idők legrosszabb magyar sorozata (mert azért minimum versenyben van az Űrgammák is, mint az igénytelen pénzlenyúlás másik ikonja), de hogy egy fillér sem látszik a nagy állami támogatásból, az is biztos.

2023. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
25%
#14, ha így volt, az nagyon szomorú... Nem értem, hogy egy alapvetően nem politikai megrendelésre készült filmet miért kell lepontozni a sárga földig. Az Elxrtukat megértem, mert egyértelmű volt a szándék (és filmművésztelileg is eléggé silányra sikerült, minden szempontból), de ez a sorozat azon kívül, hogy elvitt egy rakás pénzt, attól még lehet jó, nem kéne automatikusan leértékelni csak azért, mert olyanok csinálták, akikkel nem szimpatizálunk.
2023. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
36%

" ez a sorozat azon kívül, hogy elvitt egy rakás pénzt, attól még lehet jó"


De nem jó. Keress rá a netes kritikákra, amik végigveszik a problémákat.


Egy olyan cikket sem találsz, ami azt mondaná, hogy jól sikerült, kivéve a fideszpropagandát, ami "rendkívül látványos" sorozatról beszél, és agyondicséri, érthetően, mert ha elment rá egy rakás pénz, azt meg kell próbálni igazolni valamivel, hogy a haverok ezen is gazdagodtak.

2023. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%

#17, nem érted, mit írok...

Sokan csak a pártellenesség miatt pontozták le, nem azért, mert nekik személy szerint nem tetszett a film (mi több, meg sem nézték)...

2023. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
81%
18: ez így van, én meg azt írom, hogy ha valóban jó sorozat lenne, akkor azt megírták volna kritikák, szóval a legrosszabb tényleg túlzás, de a nem jó az helytálló, szóval nem az van, hogy egy remek alkotást pontoztak le ennyire politikai okokból
2023. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
34%

"Egy olyan cikket sem találsz, ami azt mondaná, hogy jól sikerült, kivéve a fideszpropagandát"


Ezzel párhuzamosan pedig annak rendje és módja szerint az ellenzéki sajtó pedig lehúzza a sárga földig. Sajnos a magyar politikai közeg így működik (és tulajdonképpen nem csak a magyar). Az igazság viszont valahol a kettő között van.


Én személy szerint az első 2 részt láttam belőle, nem is szándékozom folytatni. Nekem egy teljesen átlagos ismeretterjesztő sorozatnak tűnik. Nem vagyok történész, nem is ismerem úgy a témát, hogy kétségbe vonjam a sorozat által megszólaltatott történészek állításait. Mondjuk ezt annyira az ellenzéki sajtók kritikái sem bírálták, leginkább azt emelték csak ki, hogy ez egy ismeretterjesztő sorozat és nem egy fordulatokkal teleírt játékfilm, de ez egyértelmű volt mindig is.


A töritanárok remélhetőleg értenek annyit a témához, hogy el tudják dönteni, hogy javasolják-e a megnézését a diákoknak, ha épp ott tartanak a leckében. De ebbe politikai szálat belelátni szerintem elég nagy marhaság mind ellenzéki mind kormánypárti részről (azért tegyük hozzá, hogy ez megint inkább sajtóhergelés volt, különben senki nem foglalkozott volna vele)

2023. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!