Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az avatarban kinek szurkoltok...

Az avatarban kinek szurkoltok az embereknek vagy a naviknak? Saját fajtatokkal vagytok ti is akor is ha az gonosz?

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 20:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10# hát nemtudom a nacikat vagy vörösoket is jó embereknek tartod vagy az isis t ?

Vagy a pszihopatakat ?


Van közöttünk nagyon jó ember és nagyon gonosz is a többség meg oda csapódik ahova érdekei húznak.


Ha az emberiségnek kellene egy új otthon akor a többség is attalna a gonosz emberekhez pszihopatakhoz.

2023. jan. 19. 14:10
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja, meg a tevepatákhoz is átállnának ha az érdekeik úgy kivánnák.
2023. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Miért szerinted nem oda állnak az emberek ahol az erdekeik vannak ?


Nagyon ritka az az ember aki úgy segít másokon hogy a saját érdekei sérülnek


Nekem az a személyes tapasztalatom

A nők oda mennek ahol pénz van .

A politikusok annak kedveznek aki rájuk szavaz


Úgy hozzák a törvényeket hogy a pénzes emberek mindig jól járjanak a munkások meg mindig rosszabbul.


Mindenki korrupt és mindenki hazudik!


És ha ezt szovateszed találnak benned valami hibát és lejaratnak.


Ez a kollektív emberiség. Szerintem akor voltak talán jók az emberek mikor még törzsekben vadasztunk gyűjtögetunk .

2023. jan. 19. 15:37
 14/14 anonim ***** válasza:
Én akkor is a tevepaták mellé állok!
2023. jan. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!