Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Stranger things 5. évad?

Stranger things 5. évad?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen lehet majd az 5.évad? Én sok mindent képzelek bele, de ahogy majd csinálják úgy lesz. Én igazából most csak perpillanat mások képzeletére (vagy mire) vagyok kíváncsi. Szerintetek milyen lehet?

#tizenegy #Stranger Things #Stranger things 5 evad
2023. jan. 15. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Izgalmas. Véres. Sötét.
2023. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Unalmas és önismétlő, mint az eddigi évadok.
2023. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első rész címe "A kúszás". Gondolom a hellyel lefelé lényei beözönlenek Hawkinsba lassan. Mivel pár éves időugrással indul az ötödik évad, gondolom azért visszaemlékezésekben nagyjából bemutatják majd, hogy az évek alatt hogyan küzdött a hadsereg a lények ellen, miközben Tizeneggyel tovább kísérleteztek, képezték, vagy csak simán bújtatták attól a gonosz tábornoktól aki szerint ő a veszély és meg kell ölni Tizenegyet.


Szerintem a finálé előtt lesz egy kisebb összecsapás Vecna ellen, amikor Tizenegy visszatér Vecna tudatába, hogy kiszabadítsa Maxet. Sadie Sink az egyik legnagyszerűbb színésznő, csak nem hagyják az utolsó rész utolsó percéig kómában, hogy aztán fél órás epilógusban láthassuk csak.


Vecna testét szinte elpusztították Nancyék, az is lehet hogy megszállja Maxet vagy Willt, vagy egybeolvad az Elmenyúzóval, úgyis az volt az álma, hogy egy olyan nagy pókszörny lehessen. Okkal raboltatta el Willt is az első évad elején, kulcsfontosságú szereplő lesz az idei évadban a sok év mellőzés után, majd kiderül hogy mit látott benne, miért pont őt.

2023. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem tele lesz mindenféle woke propagandával,mint amilyen az átlagos amcsi sorozatokban már manapság..

Lásd last of us

2023. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Komolyan csak 2027-ben jön? Ez már nevetséges.
2023. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

"Szerintetek milyen lehet?"


Unalmas. Meleg karakterek. Még több meleg karakter. Önismétlő sztori.

jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit elmentek már túlzó irányba a szovjet vonallal...és nem lehet komolyan venni, hogy 10-en 1-2 éves gyerekek kockáztatják az életüket...hol vannak a felnőttek? A hatóságok? A város többi lakója??

A lényeg, hogy előre tudható, hogy hiába van veszélybe az egész Világ, ezeknek a gyerekeknek sose görbül egy hajuk szála se.. :D


Én szeretem a sorozatot, de bevallom.. érdekes, hogy Steve király legyőz egy demogorgont, túléli a húsevő denevéreket...az oroszok kínzásán is túljut..

de ugyanakkor meg majdnem megöli az osztálytársa puszta kézzel.. 😆😅 Na ne már...


Szóval értitek, túl erős kontrasztok ezek. Én várom a befejezést. Viszont Billy hiányzik, kár volt megölniük...

ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah, és még annyi, ahogy írtam is, hogy a város többi lakója nem látja pl. a pók izét?? Hát átgázolt szinte az egész városon.. mikor Dustin átcsapott Megasztárba. :D
ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!