Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehet ez a régi (német?...

Melyik lehet ez a régi (német?) sorozat?

Figyelt kérdés
Valamikor a 90-es években láttam a TV-ben még gyerekkoromban. Valószínűleg német sorozat. Talán valami kórházas, de nem vagyok benne biztos. Arra emlékszem, hogy volt benne egy Michaela nevű csaj, viszonylag rövid, fekete haja volt, és nagyon szerelmes volt valakibe. Az egyik epizódban semmi másra nem tudott koncentrálni a nagy szerelemtől. Olyan szórakozott volt, hogy egy ismerősének tej helyett cukrot tett a kávéjába, a cukrot meg aztán berakta a hűtőbe. Nagyjából ennyire emlékszem. Esetleg ez alapján van valakinek tippe, hogy melyik sorozat lehet?

2023. jan. 16. 22:10
 1/4 Jól van ez így? ***** válasza:
Hát... ha Michaela + német sorozat, akkor nekem elsőre a Charly – Majom a családban ugrik be. Abban volt olyan, hogy Michaela félre kacsingatott, de végül nem történt semmi és a férjével maradt.
2023. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Klinika?
2023. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán:


A hegyi doktor

2023. jan. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A klinika (der Schwarzwald Klinik ) es az is talán az utolsó másfél évad
2023. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!