Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Netflix Parfüm című sorozatá...

A Netflix Parfüm című sorozatába mennyire van beleerőltetve a rasszizmus elleni küzdelem, a feminizmus, az LMBTQ-téma ésatöbbi?

Figyelt kérdés

Mivel Netflix, természetesen elkerülhetetlen hogy a fent felsoroltak közül legalább kettő ne szerepeljen benne. Aki látta, attól kérdezném, hogy mennyire tolja az arcunkba? A szokásos módon, vagy ezúttal tűrhető, szinte már háttérben maradóan? Sokat rontanak a színvonalon a megjelenő egyenlőséget hirdető propagandák?


Leszögezném, hogy a kérdésnek semmiképpen sem a provokáció a célja, szimplán csak amikor sorozatot nézek azt szeretem a sztorija miatt nézni, nem pedig a belepréselt jelenleg divatos ideológiák miatt.

Köszi a válaszokat előre is.



2022. okt. 1. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Inkább nézd az Elkxrtuk c. művet, végtelenítve. Vegytiszta valóság és keresztény értékrend, nem zaklatnak fel sem a bőrszínek, sem a másként gondolkodók. Nem is értem miért van Netflix előfizetésed, mindent megkapsz ha az MTVA-t nézed.
2022. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nincs netflix előfizetésem, pont azért mert egyáltalán nem vagyok kíváncsi arra ami jelenleg ott zajlik, max egy-két ígéretesnek tűnő sorozatot leszámítva, mint pl. A parfüm.



Szemmel láthatóan egyébként téged is eléggé felzaklatnak a máshogy gondolkodók, hatalmas ostobaság ennyiből levonni valakinek a politikai álláspontját, dehát na, számítottam az ilyen emberekre amikor feltettem a kérdést.

2022. okt. 1. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Igaz nemzethy (k)eresztény mélymagyar ember csak igaz nemzethy (k)eresztény mélymagyar filmeket néz!
2022. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Nincs Netflix előfizetése, mert nincs rá havi 3000 Ft-ja, úgyhogy letölti valamelyik torrent oldalról :D


Amúgy az valami csodálatos, hogy az, hogy minden ember egyenlő, szerinted propaganda. Nem csalódtam ebben az országban!

2022. okt. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!