Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért vannak elájulva az...

Miért vannak elájulva az emberek az Avatar 2-től?

Figyelt kérdés

A látvány gyönyörű, különösen a víz alatti felvételek, de ma már ezt egy sima tripla A kategóriájú játék is tudná.


Ha pedig a látványt levesszük, borzasztó.


Én nem várok sokat egy látványfilm történetétől, de annyit igen (Főleg Cameron-tól), hogy ne egy Vin Diesel féle ,, CsAlÁd A lEgFoNtOsAbB!!!!!,, sablont kapjunk a végére, amit már 1000 filmben hallhattunk, és már elsőre sem volt új üzenet.


Az első részt is csak a látvány vitte el a hátán, de ott legalább volt cselekmény. Igyekszem kerülni a spoilert, de annyit elárulhatok, hogy abban a 3 órában semmi olyannal nem fogunk gazdagodni, amit eddig nem tudtunk. A család a legfontosabb, a cselekmény egy 1000x látott bosszúfilm receptje, csak megfűszerezték green screen-el.


És hiába fognak jönni a látványt védők, a sz*r akkor is sz*r marad, ha szépen becsomagolod.


2023. jan. 23. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Mert igénytelenek.
2023. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Már volt erről kérdés.


A látványt leszámítva a film egy unalmas episode 2.

2023. jan. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szvicsi válasza:
84%
Nekem nagyon tetszett az első is és a második rész is. Egyenesen úszok a történettel, mind a kettőt moziban néztem meg.
2023. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az mondjuk nagy piros pont a filmnek, hogy LMBT2IQ-t, meg BLM-et nem raktak bele.
2023. jan. 23. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Igen, tényleg engem is zavart h nem belezték ki a gyerekeiket és a gyerekeik sem öregezték meg a szülőket. dög uncsi teljesen érthető hogy a mai csodás ifjú generációnak nem tetszik. ilyen értékes csodás generáció mint ez még sosem vót a fődön. a terpeszes csupasz bokás úristenit nekijek.
2023. jan. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

dög uncsi teljesen érthető hogy a mai csodás ifjú generációnak nem tetszik.


A mai csodás ifjú generáció elvárja, hogy egy 2500 forintos mozijegyért kapjunk is egy filmet, amiben történik valami.


Tudom, maguknak már ez elképzelhetetlen, a maga idejében biztos menő lehetett a Columbo, a barátok közt, meg a vészhelyzet, amikben soha nem történt semmi, de mi szórakozni járunk moziba:)

2023. jan. 23. 15:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6


Ez a típus ellenzett a Die hard 3nak és Rambo 13nak


Ha volt akció benne akkor volt mit nézni

2023. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!