Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Király c.sorozatban vajon...

A Király c.sorozatban vajon miert nem volt szo Edit gyerekeirol?

Figyelt kérdés
Ugy mutattak be,mint egy elhanyagolt fuatal asszonyt,akinek kulfoldon kamionozik a ferje.Szo se volt arrol,hogy neki is lett volna mar 2 gyereke,mint Veranak.Sot,a kesobbiekben se bukkannak fel.Akkor ki nevelte fel oket? Tudom,a filmben nem ugy volt minden,mint valojaban.De azert ez fura.
2023. jan. 26. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Editnek csak Szeba meg Adrián a gyereke, nem volt neki másik!
2023. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt nem jol tudod...

Volt neki,Zsolt,es Anita,aki 15 eves koraban egy biciklivel fanak utkozott,es elhunyt....


Attol hogy te nem hallottal rola...

2023. jan. 29. 11:24
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Utánanéztem, tényleg! Bocsi! Nem tudtam róluk.

Szerintem azért, mert nem voltak része Jimmy életének. Talán nem is velük lakott a srác.

2023. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tobb helyen ugy nyilatkozott,hogy mindegyik nevelt gyereket egyforman szerette a sajatjaival egyutt.Osszesen 7 gyerek szolitotta apukanak...
2023. jan. 29. 11:53
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Talán mert ez Jimmy élete, hogy hogyan lett híres, nem arról, mennyi gyereke volt, vagy mennyit nevelt. A Gregor Bernadettel való állítólagos viszonyáról sem volt szó a sorozatban.
2023. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Oke,ez igaz,csak fura,hogy Vera ket gyereket mutatjak,emlitik,Editet meg nem...

Allitolag sajatjakent szerette oket is .

2023. jan. 29. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Lehet nem egyeztek bele a szereplésbe. Én mondjuk azt se tudtam, hogy Krisztiánnak nem Edit az anyukája.
2023. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az okok, hogy a Király című sorozatban nem említik Edit gyerekeit, valószínűleg a forgatókönyvírói döntésekhez kapcsolódnak. Az alkotók lehet, hogy úgy gondolták, hogy a gyerekek története nem lenne fontos vagy releváns a történet szempontjából, így nem tartották fontosnak, hogy beemeljék őket a cselekménybe. Az sem zárható ki, hogy az alkotók egyszerűen elfelejtették említeni Edit gyerekeit a sorozatban. Mindenesetre, mivel a Király sorozat fikció, nem feltétlenül kell pontosan tükröznie a valóságot
2023. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!