Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az LMBTQ dömping a készülő...

Az LMBTQ dömping a készülő Fallout sorozatot is veszélyeztetheti?

Figyelt kérdés
Szerintem sokan várjuk, de félő, hogy a Last of Us sorsára juthat, ha a háttérben afféle tolja a lobbi.

2023. febr. 5. 13:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"nem felülreprezentálják, pusztán az átlagot veszik alapul."


Már hogyne reprezentálnák felül, ha régen tisztességesen megírt LGBTQ alig volt, pedig léteztek akkor is ilyen emberek.


"Lehet sokat írtam a 2-3% esetén. Igaz. Bár San Franciscoban ez lehet 20-30%. 🙃"


Honnan veszed ezeket a számokat???


"Valahogy más társadalmi kisebbség esetén pedig nincs kvóta: mozgássérült, értelmi fogyatékos, testi fogyatékos, stb."


Nem tudom milyen kvótáról zagyválsz? Arról hogy jó lenne elfogadni a másságot? Miért ne lennének olyan filmek vagy könyvek, ahol fogyatékkal élő karakterek vannak?

2023. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11: Egyik pontot sem sikerült megérteni azokból a mondataimból, amire idézve reagáltál.
2023. febr. 9. 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!