Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a legjobb és legrosszabb...

Mi a legjobb és legrosszabb film, amit mostanában láttátok és miért?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy mikori. Nekem legrosszabb az x című film volt. Jó indult, de aztán nagy csalódás volt. Kritikán aluli. A legjobb pedig a menü. Elképesztő sztori is színészi játék. Kicsit a két nő élet halál harca sikerült gyengusra. Meg az emberek nem igazán akartak menekülni. De elképesztő film.

2023. febr. 6. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
21%

A legrosszabb a Forrest Gump és a Pánikszoba. Előbbit már azután láttam, hogy bezsebelt 6 Oscar-díjat, így nagy reményeket fűztem hozzá. Ehhez képest a felénél majdnem abbahagytam, annyira untam. Tom Hanks ma is az egyik kedvencem, de ez az alakítása nálam 2-est ér egy tízes skálán. A Pánikszoba egy remek ötlet volt, amiből szinte semmi értékelhetőt nem tudtak kihozni: vontatott, erőltetett, előre kiszámítható klisék tömkelege.

A legjobb a Vissza a Jövőbe trilógia és a Halászkirály Legendája. Előbbit azt hiszem, nem kell ecsetelnem, az időutazás minden velejáróját, izgalmát és veszélyét maximálisan sikerült kiaknázni, mindezt könnyed, humoros formában, kitűnő karakterekkel. A Halászkirály legendája már egy mélyebb, elgondolkodtató filmdráma, az általam nagyra tartott ex-pythonos Terry Gilliam rendezésében, abszurd humorral átszőve és kiváló színészek főszereplésével. (Mondjuk egyiket sem mostanában láttam, de ezek nálam afféle all time kedvencek, illetve anti-kedvencek.)

2023. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

MortalCombat


Méltatlanul rossz filmes megvalósítása, egyjó játéknak.


Az igazság bajnokai


Mi múlhat egy ártatlan kívánságon?

Remek dráma, poénos pillanatokkal, csavarokkal.

2023. febr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb és a legjobb is egyben: RRR [link]

Indiai bollywoodi film.


Jó: Elképesztő látványvilág, kiváló színészek, csavaros sztori, és végre egy film ahol két férfi közti valódi barátságról van szó és nem valami LGBTQP propaganda.


Rossz: Kicsit nehéz megemészteni, hogy minden fontos jelenet végén táncolnak és énekelnek.

2023. febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!