Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik rajzfilm lehet ez?

Melyik rajzfilm lehet ez?

Figyelt kérdés

Boszorkányokról szólt, sajnos sokra nem emlékszem belőle, de minden boszorkánynak a tenyerén volt egy csillag, akiknek teljes volt a csillaguk azok tudtak repülni és ,,igazi" boszorkányok voltak, de volt akinek csak fél csillagja volt, például a főszereplőnek is, őket mindenki gúnyolta ezért, a bonyodalom az volt hogy a főszereplő is teljes csillagot akart, de aztán ezért cserébe a testvére(?) kővé vált, de valahogy visszaváltoztatta,

Ebben nem vagyok biztos, de mintha lett volna valami varázsfa is, fontos szereppel, de nem tudom

A főszereplő egy tini lány volt, és varázsiskolába járt.

A film úgy zárult, hogy a főszereplő magyarázott valamit a nézőknek, majd ezt mondta: ,,...ha olyanok vagytok mint én, *kuncog* bár remélem hogy nem"

ezután integetve és mosolyogva megfordult és elment.



2023. febr. 19. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Bibi Bloxberg?
2023. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, de azért köszönöm
2023. febr. 19. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Winx Klub?


Egyébként, #1, az nem Bloxberg, hanem Blosberg!

2023. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem
2023. febr. 20. 16:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Most még a Szabrina a tini boszorkány jutott eszembe.
2023. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!