Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Halálos...

Mi a véleményetek a Halálos iramban 10 előzeteséről? Várjátok?

Figyelt kérdés

2023. febr. 20. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy két részét láttam, de nem bírtam rájönni, hogy miről szólnak. Szóval nem.
2023. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Kb. az ötödik óta nem követem.

Már elmentek egy olyan szintre, amit nem tudok komolyan venni. Pedig az első párat nagyon szerettem.

2023. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem várom. Jó hogy nem már űrhajót vezetnek, unalmas, hülyeség, az akinek az "akció" címszó alatt ez jut eszébe... szégyen.

Régebben kb. 8 éve néztem meg egymás után az első 3 részt, a 3. rész annyira tetszett, emlékszem azt álmodtam hogy driftelek le a hegyről, meg utána még sok ilyen vezetéssel kapcsolatos álmom volt, az tényleg nagyon bejött.

Az első két rész még úgy indult mintha egy Need for Speed szerű filmet néznék, aminek van egy tök jó története, a 3. részről pedig a Carbon jut mindig eszembe (nekem az a kedvenc NFS részem mai napig), ott is a hegyoldalban kellett versenyezni, driftelni. Na meg ugye azok a filmzenék is jók voltak.

Nekem már az 5. részt nem élte meg a sorozat, amikor ott a széffel kocsikáznak... valahol ott romlott el minden.


Idei filmre amire kíváncsi vagyok, az az Indiana Jones, de arra is inkább azért mert Harrison Ford 80 évesen játszotta a szerepet, de ott is a magyar cím pff Indiana Jones és a dísztárcsa vagy mi.

2023. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a kifejezetten kitartó tábort erősítettem sokáig. Ugyanis a 8. részig én tökre elvoltam vele. Persze számomra is az 5. részig jobb, mint az utána lévők, de a fizika meghazudtolásán túl én a 8. részig még tudtam élvezni. Jó zenék, menő volt, helyenként vicces stb. Helyén kezelve évezhető volt. De a Hobbs és Show nekem nagyon erőltetett lett, a 9. szinte egy trágya... Így aztán a 10-et már nem is várom egyáltalán.

De utálója nem vagyok, hiába nagyon végletesek az emberek. Egyszerűen csak megfáradt.

2023. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
en naoon varom
2023. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy vagy csinálok valamit mellette, vagy 10x leállítom és félreteszem vagy beletekerek ... de valahogy mindig végigszenvedem. Annyira buta lett ez a rész is, hogy hihetetlen. Ott van 10-12 szereplő, mindenki kap 5 percet, pár gagyi szöveget és ők ezzel le is vannak tudva. Nulla történet, kritikán aluli akciójelenetek, tényleg az egész önmaga paródiája. Momoa visz bele egy kis színt, de amúgy tényleg pusztulat unalmas az egész. Ugyanaz a lemez már évek óta. A rossz karakterek jó karakterek lesznek, a meghalt karakterek felélednek, az eltűnt karakterek visszatérnek, és ami mindig örök: vén dízel ujjatlanba feszengve csúnyán néz és legyak mindenkit a volánnál. Szóval senki nem veszít vele semmit..
2023. jún. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Strand Unió ***** válasza:
Én láttam moziban, sajnálom a ráfordított pénzt és időt. Nem fogom itt kielemezni (ha csak nem kérsz meg rá, de az nem lesz Spoiler menetes), de minő csapás nem sikerült lezárniuk... A következő részét biztos nem fogom megnézni, pénzért legalábbis biztos nem.
2023. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!