Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehetséges, hogy beengednek?

Lehetséges, hogy beengednek?

Figyelt kérdés
Most jött ki a hír, hogy az új Sikoly film X-es besorolást kapott ami úgy tudom azt jelenti, hogy "kizárólag felnőttek számára ajánlott" és csak este 22:00 óra után adhatják le a mozik. Na és az lenne a kérdésem, hogy engem 17 évesen beengednek egy nagykorúval? Úgy tudom, hogy Magyarországon nem tiltható meg, hogy beengedjenek. Azt valószínűnek tartom, hogy figyelmeztetnek vagy próbálnak lebeszélni, de engem az nem érdekel csak moziban tudjam megnézni. Előre is köszönöm a válaszokat!

2023. febr. 22. 01:45
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Töltsd le torrent klienssel a netről - így olcsóbb, és ki nem xarja le, hogy az ilyen szenny filmek kevesebbet hoznak az elit kasszájába!

:-)

2023. febr. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Értelmezd: ajánlott. Ez nem előírás, szabály, hanem egy ajánlás amit ha akarsz akkor megfogadsz, ha nem akkor nem. A mozi nem fogja kizárni a fizető vendéget, örül hogy bemész. Megteszi a szükséges előírásokat és felhívásokat a korhatár besorolás szabályai szerint, de nem fogja senkinek azt mondani, hogy márpedig őt nem engedi be. Eleve nincs is jogalapja arra hogy az életkorodat ellenőrizze bárki is.
2023. febr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Beengednek
2023. febr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 NTBS ***** válasza:
100%
Igen, simán.
2023. febr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem úgy tudod azt jelenti, hanem így olvastad :D

Amúgy meg senki nem fog tőled személyit kérni.

2023. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Ez a szenny ingyen megtekinthető itt:

[link]


Ezért valaki fizet a moziban? Hát ettől a ténytől tényleg lesznek rémálmaim!


Nézzetek inkább dokumentumfilmeket Hollywoodról:

[link]

2023. febr. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


6-os

Ez a Sikoly 6. Sokan összetévesztik a tavalyi Sikoly 5-tel. És amúgy meg nem kritikát kértem, hanem választ a kérdésemre amit köszönök azoknak akik tényleg a kérdésemre válaszoltak és nem csak szidták a filmet. A Sikoly filmek idáig teljesen jók. Nem kavarodnak mint pl: a Fűrész filmek. Az nem a Sikoly széria hibája, hogy egyesek számára unalmasak a Slasher/Horror filmek.

2023. febr. 26. 04:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Rosszul tudtátok, mert az X korhatárnál van egy szigorúbb rendelkezés és elvileg csak 18 év felettiek engedhetők be. Alapvetően sem lehetne 22 órától háztartáson kívül kiskorú. Minden más korhatárnál pedig korhatár feletti kísérőre volna szükség, de ezt már szinte egyáltalán nem tartják be és mai világban szinte senki nem fogja a mozit elővenni. Az X-nél viszont szigorúbb, ahogyan mondtam.
márc. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8: forrás? Mert anélkül te is rosszul tudod. "X" a legnagyobb, és az összesnél csak ajánlás van:

[link]

márc. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!