Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 1. Az idei Oscar díjra jelölés...

1. Az idei Oscar díjra jelölések közül melyik filmnek, színészeknek, stb szurkolsz? 2. (nem Oscar, csak úgy általában) Melyik nagyon népszerű filmek/sorozatok azok amik neked nagyon NEM tetszettek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 24. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Remélem A sziget szellemei nyeri a legjobb filmnek járó oscart.

Farrellnek szurkolok a legjobb főszereplő kategóriában, de ha Fraser nyeri is örülni fogok.

A legjobb vizuális effektus díjat az Avatar kell elvigye, nem kérdés. Illetve örülnék, ha a Top Gun is nyerne valamilyen technikai díjat, a legjobb hang vagy valami, mert megérdemli. Akció keretein belül nagyon jó film! A többi vagy nem mozgat meg vagy nem láttam.

De A sziget szellemei vigyen el minél többet, az mindenképpen király lenne. :)

2023. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ugyanez! Pontosan ugyanígy érzek. Nagyon szurkolok Farrellnek! Tudom, hogy Fraser amerikai és látványos az alakítása valóban, tényleg igazi szinészet, az arcával kifejezve az érzelmeket.

De az az az "út" , amin végigmegy Farrell a történet alatt, azok a stációk, az a karakter megformálás engem lenyűgözött. Az Avatarral is egyetértünk. A sziget szellemei mellékszereplőinek is szurkolok, azon belül is különösen Barry-nek!

2023. febr. 24. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
A sziget szellemeinek szurkolok mindenben, de a Férfi mellékszereplőknél nem tudok dönteni Gleeson és Keoghan között
2023. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Brendan Fraser - A Bálna
2023. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

4. Bocsi, a másik felét nem válaszoltam meg:(


Az Avatar 2 nagyon nem tetszett. Egy 100x hallott ,, család a legfontosabb,, sablon hazugság, ami már a halálos iramban 1 idején sem volt igaz.

2023. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!