Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudom majd nézni az idei...

Hol tudom majd nézni az idei Oscar-gálát?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy néz ki, hogy idén sem fogják Magyarországon közvetíteni (ami szégyen szerintem). Hol/hogyan tudnám nézni (jó minőségben, ha lehet)?

2023. febr. 25. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem közvetítik Magyarországon, mert a kedves kormány szerint az Oscar is LMBTQ propaganda, mint az Eurovíziós Dalfesztivál. Én ugyan nem tudom, hogy miért az, de biztos.


Ha Digis vagy, akkor pro7 a legegyszerűbb, élőben adja, szinkrontolmács nélkül. Sajnos tudtommal pro7 csak a Diginél van.

2023. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


A k*rva anyjukat (már elnézést).

Itthon simán megvehetné a közvetítés jogát pl. az RTL, náluk az ilyen dolgok nem jelentenek problémát.

Régen ugye a Dunán ment ("köztévé"), aztán átkerült a Moziverzumra (TV2, úgyhogy nem meglepő, hogy abbahagyták).

2023. febr. 28. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Szívesen!


Egy pár évig adta az RTL. Egy rokonom ott dolgozott huszonöt éven keresztül haláláig, kérdeztem egyszer erről. Mondta, hogy egy perc reklámot nem adtak el a Oscar-közvetítés alatt, az ugye nálunk éjszaka van. Kérdeztem, hogy akkor miért vették meg. Azt mondta, hogy presztizs kérdés volt. Más világ volt. Napjainkban akár még az is előfordulhat, hogy egy iylen húzásért elveszik a frekvenciájukat.


Igazából még én sem tudom, hogy hogyan fogom nézni, nincs Digim. Vannak streamek ilyenkor, de elég bizonytalan mindegyik.

2023. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Disney+ közvetíti!
2023. márc. 6. 23:27
 5/7 anonim válasza:

Szia Kérdező!


Nem tudod véletlenül, hogy lesz-e hozzá esetleg magyar kommentár is?

2023. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem lesz
2023. márc. 10. 23:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem volt gond, tudtam nézni. Mondjuk COVID-os voltam, így néha tátott szájjal néztem, mint a Godzilla film szereplői, mert be volt dugulva az orrom.
2023. márc. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!