Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan, aki még nyitott az...

Van olyan, aki még nyitott az új Harry Potteres fanfictionökre?

Figyelt kérdés
Csak mert szeretnék írni - egy, a Harry Potter univerzumában játszódó - fanfic-et, és szeretném tudni, hogy az embereket érdekli még az ilyen, hogy van e egyáltalán értelme írni.

2023. márc. 2. 17:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%
Hát egy... Lunmione vagy mi a tököm (Luna+Hermione) erotikus sztorira bármikor nyitott vagyok:D Esetleg Gnny kameozásával.
2023. márc. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
30%
#1: Arra én is befizetnék...
2023. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Hát ez elég távol áll az én műfajomtól. :D


De ha esetleg valaki olvasná ezt a kérdést, akkor lenne még egy kérdésem, hogy ne kelljen új kérdést kiírnom.

Nos, először egy különálló fanfic jutott eszembe (mármint, hogy pl. webnode-on csinálok) egyet, de aztán rátaláltam a Wattpad nevű oldalra.

Arra szerintetek érdemes írni? Mert az konkrétan arra van, hogy fanfictionöket/saját sztorikat írjanak és olvassanak. A másik kérdésem az lenne, hogy ha mondjuk írok egy HP-hez köthető sztorit, amiben megemlítek az eredeti kötetekből személyeket, helyeket az nem számít, úgymond plágiumnak? Tehát szabadon lehet írni róla?

2023. márc. 2. 17:34
 4/27 anonim ***** válasza:
33%
Hagrid, és kövér kertésznő.
2023. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
39%
Ó Hangrid, vajon lent is olyan bozontos?
2023. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Lesz esetleg értelmes válasz is?
2023. márc. 2. 18:23
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem számit plágiumnak amig fanfic ként irod én inkább a merengöt ajánlanám mint a watapadon.
2023. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
1. Olyat szívesen írnék, de sajnos nincs ihletem :D
2023. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
100%

szia! én aktívan olvasok a mai napig hp fan fictionöket wattpadon, egyértelműen van még keresletre rá, ráadásul ha eredeti az ötleted és rutinosabban kezeled a wattpadot, elég gyorsan tehetsz szert népszerűségre, főleg ugyebár a potterheadek körében. amennyiben fan fictionként jelölöd meg, és ezt fel is tünteted (hogy pontosan mit kölcsönöztél Rowlingtól, vagy azt, hogy mit nem), addig teljesen rendben van. nyilván ha úgy árulnád, hogy nem olvastál/láttál semmit a varázsvilágról és az egészet te találtad ki, az már lopás lenne, de egyébként is nevetséges.

remélem azért valamennyire kielégítő volt a válaszom :)

2023. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%
8, pedig lássuk be, alapvetően nem kell neki túl bonyolult cselekmény:D
2023. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!