Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit állítsak be vagy mire...

Mit állítsak be vagy mire való ez?

Figyelt kérdés

Sorozatbarátnál vagyok egyfajta feltöltő, de egyik videót se tudom megnézni amiket feltöltöttem már, mivel folyamatosan bedobja a adly, és nem tudom skippelni, ha megteszem feldobja ismét és ismét meg ismét.


Beállításoknél láttam egy ilyet:


Adf.ly kód: ____ (különbözö számokat tudok beírni mint 1-től kitudja meddig, de nem tudom mi ez, eddig nem piszkáltam) beállítottam 1-re, de ugyanúgy feldobja az adfly-t..mire állítsam be vagy mitévő legyek hogy ne dobjon fel végtelenségig adfly reklámot? Már valaki indokolta nekem hogy tiltsanak le engemet mert egy mohó kis g*ci vagyok mondhatni, mivel nem tud továbblépni ő sem az adfly--on...mi tévő legyek? Mit tehetnék?


Én csak linket küldök be (indavideó,google drive), szóval nekem semmi közöm sincs az adfly reklámokhoz, mégis engem hibáztatnak, tehetek ez ellen valamit hogy én meg mások is megnézhessék az adott részt adly vagy egyéb reklám nélkül (ami ugye nem végtelen, hanem átlehet ugorni)



2023. márc. 4. 09:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!