Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 2014-től,2023-ig Milyen NAGY...

2014-től,2023-ig Milyen NAGY FILMEK voltak ? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Szó szerint ez érdekel amit a kérdésben leírtam.

2014-től,2023-ig milyen NAGY FILMEK voltak.

2014-ben miután édesanyám elhunyt,zavaros volt az életem.

Gyógyszereket is szedtem amik tompító hatással voltak rám.

Amikor abbahagytam a film nézést,az utolsó film a Szupercella volt Sylvester Stallone,és Arnold Schwarzenegger főszereplésével.Onnan szeretném folytatni.Igen,azóta eltelt,közel 8-év tudom.



2023. márc. 4. 12:22
 1/9 Dongaben ***** válasza:
100%

Valami kategóriát írhatnál, amit szeretsz azért. :)

Ez a "Szupercella" nem egy "NAGY FILM" szerintem. De nézzz rá erre:

[link]

2023. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! És annak a személynek is köszönöm,aki üzenetben írt.(Nem nagyon szoktam üzeneteket írni)
2023. márc. 4. 14:29
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Erre jó az imdb-n az advanced search. Összedobok mindjárt egy listát.
2023. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Beállítottam, hogy 2013 utániak legyenek csak a listában és csak olyan, amiket legalább 150.000 ember értékelt. Annyira nem is sok film, kevesebb, mint 500.

8 év alatt, ha valaki aktívan filmezik és többnyire az újakat nézi meg akkor lehet, hogy páran mindet látták. Többségét amúgy szerintem én is láttam.


Bár én, amikor ilyen kereséseket csinálok, akkor beállítom azt is, hogy mondjuk 7-es értékelés felettieket adjon csak. De ez ízlés kérdése is. Lehetnek szórakoztató filmek alatti is. Attól függ kinek mi a zsánere. Mert vígjáték, akció pl ritkán kap igazán jó értékelést. :) Jó filmezést!

2023. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De pl azt is be lehet állítani, hogy milyen ország filmjei legyenek benne, ha valaki ki akarja szűrni a sok indiai filmet, mert azok nagyokat mennek imdb-n.
2023. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz, de nem is olyan kiemelkedően nagy film a Szupercella, tehát mondjuk inkább szimpátia alapján, ami viszont szubjektív dolog, ízlés kérdése! Műfajt sem írtál konkrétan, hogy csak akció, vagy bármi jöhet... Így vegyesen - amik ha nem is annyira nagy filmek, de jobban bemutatták őket:


Halálos iramban 7-10

Need for Speed (2014, a film)

Taxi 5

Az aszfalt királyai

Avatar 2

John Wick 1-4

Egyenesen át (2017-es remake)

Deadpool 1,2

A csodálatos Pókember 2

Pókember: Nincs hazaút

Venom 1,2

Nevem: Thomas

Amerika Kapitány 2,3

Bosszúállók 2,3,4

Az árva: Első áldozat

Az átok háza

A gyászoló asszony átka

Harag (2014)

A fegyvertelen katona

Családi bunyó

Vakáció (2015)

Instant család

Amerikába jöttem 2

Megjött Apuci 1,2

Nagyfater elszabadul

Kokainmedve

Sonic, a sündisznó 1,2

Tapló Télapó 2

Vérapó

Reszkessetek, betörők! – Otthon, édes otthon (2021)

2023. márc. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,hasznos,és jó válaszok érkeztek.Láttam is belőlle párat,de nem olyan volt az életem mint előtte.Mielőtt anyám,meghalt fel voltam íratkozva úgy emlékszem a port.hu-ra,és minden héten kaptam e-mailt,hogy mik mennek ezen a héten a mozikban.Gyorsan elolvastam a történeteket,és ,hogy kik a főszereplők.A Szupercellával is így voltam.Waúúú mondom,Stallone,és Arnold egy filmben,plusz meg kell szökniük,na mondom akkor ez jó lehet,és felírtam egy papíra,utána ugyanígy csináltam a következő héten is.Közben online filmnéző oldalakon időnként rákerestem.

Miután anyám,meghalt élni sem volt kedvem,nem hogy filmetnézni.Csak úgy éltem bele a világba céltalanúl.Aztán felirtak olyan gyógyszereket,amiktől,tompa,és álmos voltam,és már nem érdekeltek sem a filmek,sem a forma 1.Nagyjából két éve önmagamtól elkezdtem csökkenteni a gyógyszereket,és újra kezdett érdekelni a világ.Mostmár újra érdekelnek a filmek,és ha jól emlékszem,ma vasárnap lesz,a forma 1,ez évi első versenye Bahreinben.Tudjátok,az volt a baj,hogy anyám halála hírtelen jött.Konkrétan,álmomból arra ébredtem fel,hogy haldoklik,és apám ott van mellette az ágyon,és anyám jajgat,hogy a szívem,vizes ruhát rá,jaj,jaj,és kijöttek a mentők,de anyám a szemük előttük halt meg,és nem tudták visszahozni.Szívkoszorú ér elzáródásban hunyt el.Évekig rágódtam ezen.De már nem keresem a miértekre a válaszokat.Megpróbálok úgy élni,mint a halála előtt.Érdekeljen,hogy ki nyeri meg a Forma 1-es versenyt.Érdekeljen,hogy miről szól az Amerikába jöttem 2-tő,stb.

2023. márc. 5. 03:21
 8/9 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok. Fogadd így utólag is részvétem, tudom, nem lehetett könnyű! :(

Én is imádom a Forma-1-et, meg a jó filmeket! :) Bocsi, Az árvának amúgy 2 része van, és az Első áldozat már a 2. rész, az elsőt véletlenül kifelejtettem a listából, pedig sokkal felkapottabb film volt! Közben eszembe jutott még jónéhány film, amiket teljesen el is felejtettem:


Múlt karácsony

Kuponkirálynők

Felhőkarcoló (2018)

Jeges pokol (2021)

Non-Stop (2014)

A gyilkos járat

Átkozottul veszett, sokkolóan gonosz és hitvány (2019)

A Viszkis

Saul fia

Fukushima 50 (2020)

Egy kutya négy élete

Egy kutya hazatér

A menedék 2,3

Meg - Az őscápa 1,2

Rampage - Tombolás

Későnérők

A két Lotti (2017)

A kezdő

A kém (2015)

Szerelem (2015, erotikus dráma!)

Creed 1,2,3 (Stallone mellékszereplésével a Rocky-filmek utáni történet)

Jupiter felemelkedése

Zombieland 2

Krampusz (2015)

Free Guy (2021)

The Expendables - A feláldozhatók 4


És a Star Wars filmek (eddigi) utolsó 3 része: Az ébredő Erő, Az utolsó Jedik, Skywalker Kora

Történetben “A Sith-ek bosszúja” és az “Egy új remény” között pedig van egy nem hivatalos Star Wars film is: Zsivány egyes

2023. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És közben most jutottak még mindig eszembe:


Bohém rapszódia

Rocketman

Elvis (2022)

Elk*rtuk

Budapest Noir

A martfűi rém

Delfines kaland 2

Kódjátszma

Gyagyás gyilkosság 1,2

Nyomd, bébi, nyomd

Doktor Szöszi 3

Fák jú, Tanár úr! 2,3

A Grand Budapest Hotel

Maigret csapdát állít (2016-os remake)

Mamma Mia! - Sose hagyjuk abba

Az orosz ara ára

Az élet ízei

2023. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!