Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A török sorozatokat miért...

A török sorozatokat miért csak az utóbbi 15 évben kapták fel?

Figyelt kérdés
Addig csak a mexikói dél amerikai szappanoperak mentek.

2023. márc. 9. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Èrdekes kèrdès èn is elgondolkodtam màr rajta!

Èn az Ezelt szerettem nèzni meg a Feriha sorozatot!

Szerintem de ez csak az èn vèlemènyem olyan esemènyeket igyekeznek kèpernyőre vinni amelyek aktuàlisak a vilàgunkban!


Gondolok itt akàr a Maffia vilàgàra ami az Ezelben jelent meg vagy Feriha sorozat a pènz nèlkülözès adta nehèzsègek aztàn Feriha elrablása mely egy beteg elme szülemènye!

Szerintem azèrt sikeresek mert a törtèneteik nagyon öszetettek ès akàr aktuàlisak is az embereket pedig ezek a törtènetek kötik le!

Az Argentin szappanoperàk pedig szerintem idejèt mùltàk!


De mondom ez csak az èn vèlemènyem!

2023. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A brazil sorozatokkal kezdődött minden a többiek csak lemásolták és ha van akkor tolják.
2023. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen én is elgondolkodtam már (török és spanyol sorozatrajongóként), és arra tudok következtetni hogy a mexikói sorozatok már akkoriban is kezdtek “kimenni a divatból”, nem voltak annyira népszerűek mint régen és valami újat akartak mutatni a tv-k, ami azelőtt még nem volt. Vagy talán még az is lehetséges, hogy eleinte nem tudták hogyan “rövidíthetnék” le az eredetileg több órás heti részeket 40-50 perces napi részekre. Persze ezek csak az én személyes találgatásaim, az is lehet hogy ezeknek semmi köze a dolog valódi okához.
2023. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!