Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Kvantumánia élvezhető úgy...

A Kvantumánia élvezhető úgy is, ha ez az egyetlen film, amit valaki látott az egész franchise-ból?

Figyelt kérdés
Apumnak szeretnék családi mozizást ajándékozni, és ez a film a legszimpatikusabb. Azt tudom hogy leginkább akció és szuperhősös filmeket néz, szóval tematikájában passzolna, de nem tudom, hogy mennyire épít az előző részekre. Valaki aki látta, kisegítene?

2023. márc. 10. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Én láttam, az ex-marvelutáló pasim mal, akinek ez volt élete első Marvel-filmje, tetszett neki, elég jól értette is, csak pár dolgot kellett neki elmagyaráznom. Viszont ha apukád szereti az Mcu-t akkor lehet hogy nem díjazná a Marvel 5. korszakát elindító filmet, mert a régóta fanként élőktől sok kritikát kap, mert egyesek szerint Kang nem ideális, és nem elég erős főgonosznak
2023. ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!