Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A jelenlegi állás szerint...

A jelenlegi állás szerint milyen jövő vár a Star Wars franchise-ra?

Figyelt kérdés

2022. nov. 10. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok sorozat, néha egy-egy film.
2022. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Rájöttek hogy sw filmekhez nem értenek és elkezdtek sorozatot csinálni amihez úgy tűnik jobban értenek. Pl az Andor nálam versenyzik a CW-vel az első helyért
2022. nov. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Mostanában a sorozatok jobban mennek, tehát ebben van a pénz, ezt fogják nyomni. Rengeteg színesbőrű, ázsiai, és meleg karakterrel, részben a polkorrektség, részben az anyagi támogatások miatt.
2022. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Abban bízom, hogy a mostani reneszánsz elmúlik, nekem már kezd csömöröm lenni tőle. Jó lenne néhány év szünet, aztán jöhet az újra felfedezés egy új generációnak.
2022. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Fényes, ha tartják azt a színvonalat amin jelenleg áll a franchise. Tény hogy a mozifilmeket elpuskázták (legalábbis a számozottakat, a Zsivány Egyes kifejezetten remek lett és a Solo sem volt rossz szerintem), de a Mandalorian óta kifejezetten jó minőségű sorozatok jönnek (talán a Boba Fett volt kissé várakozáson aluli), az Andor például messze túlszárnyalta a várakozásaimat, zseniális, elérte hogy minden héten várjam a szerdát, pedig én alapból mindig is idegenkedtem a sorozatoktól mint formátumtól, filmpárti vagyok.

Hozzáértő emberekre kell bízni, Favreau és Filoni pedig azok, szóval amíg ők vannak nyeregben, addig nem kell félni.

Engem egy dolog zavar nagyon, a 3-as által már említett SJW, de sajnos az manapság úgy tűnik megkerülhetetlen, reméljük előbb-utóbb kifut és nem tesznek vele mindent tönkre a végtelenségig. Azt leszámítva viszont szinte hibátlan jelenleg a SW.

2022. nov. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
5: Az Andorhoz amúgy pont hogy köze nincs Filoniéknak. Pont arra a példa a sorozat, hogy olyasvalaki, aki amúgy keveset tud a SW-ról (Tony Gilroy) is képes jó SW sorozatot csinálni.
2022. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
A további hanyatlás...
2022. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!