Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy thriller filmet...

Keresek egy thriller filmet melyben embereket kábítanak el és visznek egy helyre ahol a nézők szavazhatnak arról, hogy miként öljék meg őket! Ez egy csoport, azt hiszem mindegyiken van egy talán kutya tetoválás! Ha jól tudom 2 része is van.. Ötlet?

Figyelt kérdés
Erről a filmről ugrott be : Luther - a lemenő nap Ennek a filmnek a végén van hogy emberek nézik online, hogy kínozzák és ölik meg az elraboltakat! Ugye fizetnek is ezért.. Előre is köszönöm!

2023. márc. 12. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Hostel filmek?
2023. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, azt ismerem, de köszönöm. Viszont beugrott a filmből még az is, hogy az emberi tetemeket (már akiket megöltek végül ugye) elégetik. Valami gazdag 'réteg' hobbija ez az egész. Egyik főszereplőnek sikerül a film végéhez közeledve kiszabadulnia és vonaton elhagyni ezt az országot de nehezen mivel még a vonatállomásokat is ellenőrzik a rendőrök, mivel gondolom ők is levannak 'zsírozva'.
2023. márc. 12. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
talán The Midnight Meat Train?
2023. márc. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Láttam a filmet. Viszont, nem jut eszembe a címe. Gazdag társaság szórakozik ezeken az embereken. És fogadást is kötnek ki meddig bírja.
2023. márc. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos az sem. 4-es válaszoló : igen, ez lesz az!!! Csak a címet nem tudjuk ☹️
2023. márc. 13. 05:06
 6/7 anonim válasza:
100%
Motel
2023. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, valóban a Hostel/Motel részek. Én effektíve a 3. részre emlékeztem csak.
2023. márc. 23. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!