Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen olyan tiniknek szóló...

Milyen olyan tiniknek szóló angol fantasy/sci-fi film van, amit kevés (A1) nyelvtudással is meg lehet érteni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 17. 07:27
 1/4 anonim válasza:
0%
Wensday
2023. márc. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Hát, az A1-es nyelvtudás mondhatni nulla. Az A1-A2 annyira kevés, hogy legfeljebb gagyibb rajzfilmeket lehetne csak javasolni. Olyat keress, aminek magyarul sincs nehéz nyelvezete, különleges szókincse, és van hozzá felirat. De bármibe belekezdhetsz, ami szimpatikus, legfeljebb gyakran megállítod, kiírod a szavakat és kiszótárazod. Én is így tanultam, rettentő hosszú és megerőltető tud lenni, de nagyon hatékony, de azért én már voltam B1 körül. A1-A2 szinten én inkább pár perces youtubefelvételeket nézegetnék.
2023. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Wall-E
2023. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ilyen szinten maximum mesefilmeket keress, amiket már láttál
2023. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!