Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Netflix sorozatot...

Melyik Netflix sorozatot ajánlanád?

Figyelt kérdés

Misztikus, ufós, sci-fi témájúak kivételével.

Köszönöm!


2023. márc. 22. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Peaky Blinders, Vikings, Lucifer
2023. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Ezek nem Netflix sorozatok, ezek a netflixen elérhető más által gyártott sorozatok! A kérdező netlix sorozatra (azaz netflix által gyártottra kérdezett gondolom, mert nem lesz minden sorozat netflixes attól, hogy elérhető náluk)
2023. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Alice Határországban, Mindhunter.
2023. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gotham

Blacklist

2023. márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Criminal: "Országnév" (ez egy rövid krimisorozat franchise, több országban is elkészítették helyi stábbal, szereplőkkel)
2023. márc. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Lucifer, Nagy pénzrablás, wednesday
2023. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Alice in Borderland(Alice Határországban). Egyszerűen imádom azt a sorozatot, 1 hónapon belül most nézem újra harmadjára.

Ez egy japán sorozat, 2020-ban volt az első évada, 2022 decemberében a második, és kérdéses, hogy lesz e harmadik is, mert a 2.évad utolsó jelenete rengeteg sok kérdést hagyott bennem.

Nagyon nagyon izgalmas, tele fordulatokkal, olyan személyiségváltozásokkal egyes karaktereknél, amikre a legkevésbé sem számítanál. Ha lány vagy, akkor már csak a helyes japán fiúkért is megéri megnézni, 1 évad 2 részétől én szerelembe estem de úgy konkrétan!!!

Nagyon nagyon ajánlom, kicsit sírós, bár inkább izgalmasnak mondanám. Legalább kétszer kell megnézned, mert a 2. évad utolsó részében van minden kérdésre a válasz, és az összefüggéseket csak akkor érted meg, ha úhra nézed, és tényleg azokra koncentrálsz!!

Bocsánat, hogy ilyen rajongással írtam, de olyan szinten szerelmes vagyok ebbe a sorozatba, hogy az valami elkepesztő!!!

2023. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Minden Hozzászólónak nagyon köszönöm, szuperek vagytok, lesz miből válogassak.

7-nek: tökjó, hogy ilyen részletesen írtál, nekem is van olyan sorozat, amit vagy 1000szer láttam (Szökés), ma is újrakezdeném 🙂


Mentek a zöldek!!

2023. márc. 24. 13:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Még esetleg a


Sweet home

Egyikünk hazudik

Ginny és Georgia

The Winx Saga

13 okom volt

2023. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha valami falsúlyosabb filmre vágysz: Se7en, American Beuty, Fight Club, Whiplash, American Psycho, Shutter Island, Interstellar


Csak ajánlani tudom őket.

2023. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!