Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem nagyon para a...

Csak szerintem nagyon para a Hófehérke mesében a gonosz mostoha árváltozás után?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, 25 éves fejjel is bef.sok, ha meglátom azt a boszorkányt.

Nem értem, hogy tudtak gyerekeknek anno ilyet legyártani.

Bár nekem az egész mese nyomasztó alapból.

Gyerekként már ordítottam, sikítottam, ha kezdett átváltozni a mostoha, hogy akkor indul az erdőbe megkeresni a csajt.

Más is van így?


2023. márc. 27. 14:37
 1/7 A kérdező kommentje:
*átváltozás után
2023. márc. 27. 14:43
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, én rettenetesen be voltam tojva tőle, anyámék meg kihasználták, mondták hogy mosószert ivott, attól lett ilyen és ha én is megiszom én is banya leszek. Mondanom sem kell, soha eszembe nem jutott még a mosószerhez érni sem, akkor se ha az út közepén hagyták kinyitva :D öcsémet is úgy rántottam el onnan mintha kötelező lenne.


Mondjuk én ma már nem félek tőle, ha valamiért megnézzük akkor csak elpoénkodjuk az egészet ahogy a mesét is :D Öcséimmel általában mindig ott lyukadunk ki hogy miért én leszek vénasszony koromban ez a banya :D

2023. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 NTBS ***** válasza:
Nem. De a mai mesékhez képest konszolidált.
2023. márc. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod,hogy ezek a Grimmesék eredetileg rémisztő horrortörténetek voltak.Valami nyomasztó még maradt bennük a tupírozás ellenére; a Disney cukormázas bevonata alatt is.
2023. márc. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is totál ki voltam gyerekkoromban a Disney meséktől...sokszor nagyon ilyesztőnek tartottam,akár 8-9 éves koromban is,pedig ezeket elvileg max.5-6 éveseknek gyártják...
2023. márc. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én agyamba kb. 7 évesen az égett be, ahogy a félelmetes búgó hangján mondja benne a gonosz királynő, hogy "Sátán! Te jöjj segítségül, cimborám!" Tök durva szerintem egy kisgyerekeknek szóló mesében.
2023. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az átváltozás maga,attól cidriztem.
2023. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!