Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Jurassic Park/World franchis...

A Jurassic Park/World franchise-t még bőven tovább lehet vinni a jövőben?

Figyelt kérdés

2023. márc. 28. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
nem az új rész bukott a pénztáraknál, kifulladt a sorozat
2023. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
1 milliárdot termelt, az bukás?!
2023. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Már volt róla hír, hogy terveznek folytatásokat.
2023. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
Tovább gyalázzák az eredetit...
2023. márc. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

"Tovább gyalázzák az eredetit..."


őszintén a mostanság divatban lévő szuperhősös trend mellett igazi felüdülés

2023. márc. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4%
2-es és így is veszteséges volt a 250 milliós gyártási költséghez! Ha valamihez nem értesz, miért pontozol le? Az USA-ból a mozikból a film készítőihez nagyjából 15-20% jut a teljes bevételből, a tengerentúlról pedig alig 7-10%. A többi adó, illetve eloszlik a mozik között! Ne feledd ezek a számok a teljes bevételt jelentik, ebből lejön az adó, illetve a mozik nyeresége, valamint a befektetők pénze! Amerikában akkor beszélhetünk nullszaldós filmről, ha a gyártási költséget duplán visszatermeli, onnan kezd el profitot termelni. Itt viszont akkora marketing költség, illetve produceri összegek jöttek össze (előszerződések stb...), hogy ez az 1milliárd is csak minimális nyereséget hozott, azaz a film összességében bukott és veszteséges.
2023. márc. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hintalow ***** válasza:
41%

Uhh, inkább ne. A legelső rèszre vagy 3x el kellett vinniük szüleimnek annó moziba, annyira bel voltam esve, utána kb 11 èvesen meg már olvastam Chrichtontól az öslènyparkot. Ha valaki rajongott a szèriáèrt, az èn voltam.

De filmről vilmre esett a szìnvonal, amikor az utolsó rèszt nèztem, már kìnomban röhögtem.

Annyira kètsègbeesetten ès görcsösen próbálták előállìtani az eredeti filmet a nosztalgia miatt, hogy az eredmèny borzalmas lett. Kb minden jelenetre előre lehetett sejteni, hogy mi lesz, ès közben mèg is sikerült az összes visszahozott szereplővel együtt üres ès unalmas filmet csinálni.

Remèlem hagyják vègleg kimúlni az egèszet, inkább újranèzem az eredetit. 😅

2023. márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!