Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Álommeló műsor nem lett...

Álommeló műsor nem lett kicsit bugyuta?

Figyelt kérdés

Megnéztem a héten, de inkább csak azért mert annyira cringe az egész, hogy már szórakoztat.

- annyira megrendezett az egész, sokszor a karaktereken is látszik, hogy próbálják hozni a begyakorolt szerepet, de elég bénán

- kötelezően beleerőltetett, töltelék scumbag arcok akiknek ki kell esnie

- meg ezek a feladatok, jhaaajj. Kifog rajtuk egy mezei excel, de még egy nyomtatót sem bírnak kezelni és állítólag ezek diplomás menedzserek. Amire ezek kapnak fél napot arra nekem reggel van fél órám a megbeszélésre :-)


+ a Balogh Levente is egy felkapaszkodott ellenszenves kretén. Állandóan teszi a géniuszt, közben szerintem buta mint a föld, meg jön ezzel a szöveggel állandóan, hogy annak idején ő is a csomagtartóból árulta a szalámit, meg targoncázott, stb.. :DD de azért milyen jól jött, hogy volt egy szupergazdag apuci a családban


Az RTL ezt komolyan gondolta??



2023. ápr. 7. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy MŰSOR, ahol a nézettség számít és nem a realitás.

(Én is voltam menedzser asszisztens, megközelítőleg sem ilyen feladataim voltak....)


Mindegy mit művelnek a jelöltek, illetve annyiban nem mindegy, hogy ha minél bénábbak, annyival több nézettséget lehet elérni...

2023. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden szakma tarsadalmi réteg érintve van a kamu tv adasokban . Itt nem fiatal tehetsegteleneket ugráltatnak sztárcsinálás okán sem képzetlenek tudatlanságán nevetünk észbontó sorozatban . Most sznobok képzettebeket járatnak le , kell a reklámbevétel , vannak ingyen statiszták akik remenykedve jöttek meg fizetett beépitett arcok. Műbalhé átverés , együttélős provokáció , 1 év fizu autó mobil. Ez a garantalt fődíj nyeremeny , nem munkabér hanem rtl adja
2023. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!