Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Disney+ oldalán van lehetősé...

A Disney+ oldalán van lehetőség valahol a hibás szinkron bejelentésére?

Figyelt kérdés
Már a kezdetek óta elő vagyok fizetve a Disney+ szolgáltatására, de eddig sosem futottam még bele ilyen dologba. A 911 sorozatot magyar szinkronnal néztem, és eddig tökéletesen működött, gond nélkül. A 3. évad 11. részénél ugyanakkor nekem a magyar szinkron alatt ugyanúgy megy az angol is, ami nagyon zavaró. Átállítottam angolra, úgy megnéztem, de ha lehetőség van rá valahol bejelenteném, hogy azért tudjanak a dologról, és javítsák ki ha lehet. Kutakodtam, én nem találtam sehol ilyen lehetőséget, de lehet csak rossz helyen kerestem. Valaki esetleg tudja, hol lehet ilyeneket bejelenteni? Előre is köszi a választ!

2023. ápr. 8. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ide beírhatod, elvileg ők felveszik a Disney+al a kapcsolatot, azt azonban nem tudom mikor fogja javítani a Disney+. Én pl a Grace klinikával vagyok hasonlóan, csak nálam a felirat rossz hónapok óta.

2023. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2023. ápr. 17. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!