Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen Harry Potteres tábor...

Milyen Harry Potteres tábor van 16 éveseknek?

Figyelt kérdés
Olyan bennalvós, ami Roxfort szerű, és anyagilag sem kerül sokba

2023. ápr. 8. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg semmilyen, de ha van is, fix nem az olcsóbbik kategória
2023. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia! Én a Narad Királysága Szerepjátéktábor egyik szervezője vagyok. Nem vagyunk szigorúan Harry Potteres tábor, inkább fantasy szerepjátékos. A lent töltöt időben végig egy középkori királyság mindennapjait elevenítjük meg, a játék 0-24-ben zajlik. A karakterét, annak képességeit, céljait, sorsát minden táborozó magának formálja. Emellett van egy, több héten, vagy akár több birodalmi éven (több nyáron) átívelő sztori, amit a táboroztatók találnak ki, de a fordulatok és a végkimenetel a gyerekek döntésein múlnak. Lehet szörnyekkel (vagy egymással) harcolni, küldetésekre menni, ármány terveket szőni, mágiával borsot törni mások orra alá.

Mint mondtam, nem Harry Potteres tábor vagyunk, de a játék során sokat merítünk a különböző fantasy történetekből, így akár Rowlingéból is. Gyerekként táboroztam olyannal, aki Harry Potter-es stílusban képzelte el varázsló karakterét, de sokan inkább valamilyen DnD-szerű mágust testesítenek meg. Teljesen az egyénen múlik, hogy mit akar csinálni.

10-16 éveseket várunk első sorban, de ha valakinek megtetszik, jöhet 18 éves korig. Júliusban, 3 hétig tartjuk a tábort, viszont kevesebb időre is lehet maradni.

Remélem sikerült felkeltenem az érdeklődésed. Ha így van, nyugodtan írj itt privátban, vagy a weboldalunkon (naradtabor.com) keresztül! :)

2023. ápr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NTBS ***** válasza:
0%
Semmilyen.
2023. máj. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!