Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Roxfortban miért tiltották...

A Roxfortban miért tiltották meg a diákoknak, hogy este, éjszaka a folyosókon legyenek, miért volt tilos elhagyniuk a saját házaik helyiségeit, még a felsőbb éveseknek is?

Figyelt kérdés

2022. okt. 21. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Még egy HP könyvet se vagy képes elolvasni...???
2022. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Azkabani fogoly? Ha igen, akkor azért mert az iskola falai közé bejutott Sirius Black.
2022. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem egy normál bentlakásosban sem mászkálhatnak éjjel a diákok.
2022. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a szülők sem hagyják, hogy éjszaka mászkáljon a gyerekük pl. egy társasház lépcsőházában.
2022. okt. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez egy iskola. Valahogy el kell érni, hogy a diákok éjjel lehetőleg aludjanak, ne mászkáljanak le-föl. Nyilván olvasóként leginkább az érdkes pillanatokat láttuk, amikor épp kalandok történtek, de egy iskolában reggel fel kell kelni, oda kell figyelni, délután tanulni kell.

Egy kamasz persze, hogy nem akar aludni. Én se akartam annyi idősen. Valahogy meg mégis szabályzoni kell a több száz gyereket.


Főleg mivel a tanárok a felelősek értük 24 órában. Ha elmászkálnak, kárt tesznek magukban, egymásban vagy magában az iskolában, azt a tanároknak kell megoldani és az ő hibájuk.


A legegyszerűbb hozni rá egy szabályt, hogy mikor van takarodó és akkor nincs az, hogy "de én csak ide meg oda mentem, ezért, meg azért", aztán vagy jó vége lesz, vagy nem.

2022. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert valamikor a tanároknak is kell aludniuk, és ez nagy valószínűséggel este történik. Ha a gyerek kimegy este, hogy csak ide mentem, mert.. (kamu duma), és történik valami baleset, akkor az a tanárok felelőssége. Az itthoni koleszokban is így van egyébként.
2022. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan bentlakásos iskola ahol a gyerekek éjjel kószálhatnak a folyosón
2022. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!