Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A férfiaknak általában fontosa...

A férfiaknak általában fontosabbak a hollywoodi, vagy művészfilmek? Nekik szoktak filmgyűjteményeik lenni inkább?

Figyelt kérdés
Úgy értem egy átlag nőnek van néhány film amit nagyon szeret, átlag férfiaknak meg több százas gyűjtemény, vagy lista, amiket mindenképp látni kell, vagy amit látott. Az újakról se maradnak le, mindig meg kell nézni az újakat. Vagy ez nőknél is gyakran előfordul?

2023. ápr. 11. 07:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem még észre, hogy lenne összefüggés. Én férfiként az átlaghoz képest nagyon kevés filmet ismerek és ritkán nézek filmet. Ellenben zenék terén jóval "műveltebb" vagyok, és lemezeket is gyűjtök.
2023. ápr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ferfiismerosokbol kiindulva nem latom, hogy igy lenne, 1-2 srac van, aki a Marvel filmekre volt raindulva annyira, hogy tisztara bezsong mindig, ha kijon egy uj, hogy fuuuu na azt aztan latni kell, azonnal😂 De a tobbiek csak szimplan megneznek akarmilyen filmet, ami epp erdekli oket, de senkinel nem latom, hogy kimondottan hobbijuk lenne a filmezes.
2023. ápr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2023. ápr. 11. 08:28
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

Én benne vagyok több filmes csoportban.

Kb a 90% férfi.

2023. ápr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A párommal mindketten elég nagy filmrajongók vagyunk, mindkettőnknek van több listája a kedvenc filmjeiről ilyen-olyan kategóriában.

Pont vasárnap tartottunk itthon Akira Kurosawa maratont. :D

Egyébként nem érdemes nemek szerint megbontani a kérdést, mert közel azonosak az arányok (tapasztalataim szerint).

25/N

2023. ápr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
En szeretem a regebbi filmeket is es nem nagyon erdekelnek az ujak. Vannak akik minden szemetet megneznek es azt mondjak jo..
2023. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kurosawa maraton a barátnővel… Hol a fenébe lehet ilyen lányt találni:D
2023. ápr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!