Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit vártok a Mandalorian 3....

Mit vártok a Mandalorian 3. évadának jövő heti szezonzárójától a mai epizód után?

Figyelt kérdés

Nyilván azokat kérdezem első körben akik látták a mai részt is már. Libabőrös volt, sőt az enyhe kifejezés...

Mit vártok ezek után az évadzárótól?

Főleg az alábbiakra vagyok kíváncsi:

SPOILER

Szerintetek mi lesz Dinnel? Ki fog segíteni a mandalóriakon? Ki(k) hal(nak) meg?

Illetve Boba Fett benne lehet? Azt írták az évad előtt benne lesz, nos, egy epizód maradt rá hogy ez beigazolódjon, de én nem nagyon látom hogyan kerülhetne képbe...



2023. ápr. 12. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:

A Mandók kivágják magukat a bajból, esetleg az UK segít nekik. Nem lesz komoly halál, talán Gideon. Dinnek nem lesz baja, kis yoda megmenti.

Amit várok az Thrawn. Ami marha jó lenne az Ahsoka, de sajnos nem valószínű. Pedig Bo kérhetné újra az ő segítségét Mandalore ostromához.

2023. ápr. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Emily ***** válasza:
Gondolom, megmenekülnek a mandalóriak valamilyen váratlan segítséggel. Biztosan a zárórészre tartogatták a puskaport, úgyhogy esetleg várható valamilyen cameo is.
2023. ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a Mythosaur fog nekik segíteni.


És lesz egy stáblista utáni jelenet Thrawnnal.


I have spoken

2023. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!