Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó a mandalorian című sorozat?

Jó a mandalorian című sorozat?

Figyelt kérdés

Rég jelent meg tudom.

De jó?

Hol tudom megnézni? (lehetőleg ingyen nem muszáj)



2023. ápr. 3. 16:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%

Igen, szerintem egy jó sorozat, főleg ha a többi Star Wars termékhez viszonyítod.

(Mi az, hogy rég jelent meg? Az első évad is csak 2019-ben jelent meg. Az csak négy éve, gyakorlatilag semmi.)

Disney+-on elérhető minden epizód.

2023. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Relatív kinek mi a sok idő

És encore on fenn van?

2023. ápr. 3. 16:17
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert én Disney+-on nézem. Valószínűleg fent van, amilyen népszerű.
2023. ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Fent van ott is.

Amúgy jó, de ajánlott előtte megnézni a Clone Wars sorozatot, meg az első 6 filmet.

De igazából az évadok között a Bobba Fett könyve is fontos lehet, mert ott is történnek dolgok, ill. a Rebels sem elhanyagolható hatások terén.

Mindezek ellenére, meg lehet nézni ezek nélkül is, élvezhető de a Mandalor bolygó egész jól ki van fejtve a TCW-ben, azt én semmiképpen sem hagynám ki.(már csak azért is, mert 10 pontos sorozat)

2023. ápr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Emily ***** válasza:

Jó sorozat, hivatalosan a Disney +-on van, én is ott nézem. Remek döntés volt előfizetni rá, mert amiatt néztem meg az animációs sorozatokat is, mint amilyen a Clone Wars és az számomra amúgy bőven fölül is múlja a most futó élőszereplős Star Wars sorozatokat, hatalmas élmény volt.

Mandalorianhez én is ajánlom előtte megnézni a 6 filmet, sőt akár a folytás trilógiát is, animációs sorozatokat pedig, mint a Clone Wars és a Rebels (időrendileg ebben a sorrendben) egyenesen kötelező, mert ezek adják meg a háttért,amibe illeszkedik.

2023. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik, szóval én mindenképp javaslom. De csatlakozom az előttem szólóhoz, a Clone Wars animációs sorozatot érdemes megnézned, mert Mandalore-ról, a mandalori kultúráról is sokat megtudsz, valamint több szereplő is eredetileg ott tűnik fel először.

Plusz a Mandalori második évada után mindenképp a Book of Boba Fett jöjjön, mert ott is tovább fűzik a sztorit a 2. és 3. évad közt!

2023. ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Jó sorozat, eddig a legújabb évad tetszik a legjobban. Megéri megnézni.
2023. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Jobb, mint az összes Star Wars összesen.
2023. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Én láttam az összes filmet csak régen (utolsó 3 film elég fos volt) book of boba fett biztos jó

Clone wars-ot nem láttam se a rebels-t. Szerintetek mennyire gond hogy ezeket nem láttam?

Illetve ezeket hol tudom megnézni?

2023. ápr. 3. 20:49
 10/32 A kérdező kommentje:
#7 fura úgy hallottam hogy a 3.évad lett a legrosszabb
2023. ápr. 3. 20:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!