Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehet ilyet kérdezni / kérni ?

Vajda Gábor kérdése:

Lehet ilyet kérdezni / kérni ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mivel Retro sorozatok - csoportot nem találtam ide írom hátha valaki tud segíteni, legálisan megtalálni...

2 Walt Disney féle sorozatot keresek amik a nagy délutáni mixben voltak még a 90es években vasárnaponként.


1. Nehéz napok egy Föld nevű bolygón

2. Az utolsó lovag (kis kamukaratés kölyök Ernie Reyes...meg Mr. Rizzo)


Az első csak nagyon rossz képpel és hanggal van ahol fent van neten...nem hiszem el hogy valakinek nincs meg nézhető minőségben...nagy film volt ez anno...


A másodikat meg persze nem találom sehol.Lehet egyben kéne keresni a többivel hogy "Walt Disney bemutatja"...

Nem tudom...tud valaki segíteni...és ha megvan feltölteni valami tárhelyre és elküldeni nekem a linket?


ELŐRE IS KÖSZÖNÖM SZÉPEN!



2023. ápr. 16. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen jellegű problémával elsősorban a torrent oldalak kérések menüpontját keresd fel szerintem. De ha automatikusan nem kerülnek fel a tartalmak, akkor jó eséllyel azért, mert nem hozzáférhető.


A Nehéz napok elérhető VHSripben, nem hiszem, hogy kiadásra került volna DVD-n, különben biztos arra tették volna rá a hangot, a hang meg ennél úgy se lenne jobb.


A másikat meg ha valaki rögzítette is, valószínű, hogy egy doboz mélyén pihen egy padláson.

2023. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezért írtam ki a kérést.Hátha valakinek megvan úgy hogy még nézni is lehessen...😊
2023. ápr. 16. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!