Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Le lehet valahonnan kérdezni/k...

Le lehet valahonnan kérdezni/kérni, hogy hány órára van bejelentve valaki? Részlet lent.

Figyelt kérdés

Az én munkaviszonyommal a világon semmi hond, viszont a lakótársamén már többször gondolkoztam. Nem egyszer fordult meg a fejemben, hogy talán nem 8 órára van bejelentve, és lehet, hogy nincs is vele egyedül. A fizetésük nagyobb részét utalásban, a többit borítékban kapják. Viszont csak a borítékkal éri el azt a mértéket, ami 8 órára minimum járna.

És mivel hosszútávon nagyon nem mindegy, hogyan gyarapszik a munkaviszony, érdekel, hol, hogyan lehetne ennek utánamenni.



2023. jan. 28. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Másét sehogy. De ez nem is te gondod kell legyen.
2023. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kizárólag mindenki a sajátját tudja lekérdezni a NAV eBEV szolgáltatásokon belül a biztosítási jogviszonyok lekérdezése vagy hasonló nevű fülön. Ügyfélkapu szükséges hozzá.


[link]

2023. jan. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Valóban nem kell, hogy az én gondom legyen. Viszont, mint említettem, lakótársak vagyunk, ezen belül pedig barátok is, így nem szeretném, hogy bármilyen csalásba keveredjen a tudta nélkül.


2. Köszönöm a navigációt. Picit nehezebben, de a sajátomat megtaláltam, így meg tudjuk majd nézni az övét is.


És mindkettőtöknek: Félreérthető voltam. Evidens, hogy másét nem lehet lekérdezni. A kérdésem pusztán arra irányult, merre lehet elindulni egyáltalán, mert fogalmam sem volt.

De már előrébb vagyok/vagyunk.

2023. jan. 29. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!