Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » NAGYON SÜRGŐS! Ez a zene...

NAGYON SÜRGŐS! Ez a zene melyik török sorozatban szokott időnként menni? És mi a zene címe?

Figyelt kérdés

[link]


Eredetileg hegedűvel játsszák csak én így tudtam eljátszani. Azért csak így tudtam belinkelni, mert hirtelen nem tudtam felvenni a diktafonnal a telefonon amikor éppen ment,mert mást kellett csinálnom. lyesmi a ritmusa .:


[link] (1:12-)


Amikor legutóbb ment valamelyik ilyen sorozatban, akkor megnéztem a címét és azt írta a tévé, hogy “A végzet fogságában”


Ezért rákerestem arra, hogy doğduğun ev kaderindir, (ez a sorozat török címe), de ott egyik lejátszása listában sem találtam rá sajnos. Tényleg sürgősen kellene a zene. Tényleg, akkor ez melyikben szokott menni?



#sorozat #betétdal #A végzet fogságában #doğduğun ev kaderindir
2023. ápr. 16. 19:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Aki szokta ezeket nézni, annak előre is köszönöm a válaszát!
2023. ápr. 17. 13:14
 2/3 A kérdező kommentje:
*lejátszási listában
2023. ápr. 18. 12:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Végülis kiderült, hogy nem abban megy, hanem a Hayatban, de azóta se találtam meg sajnos.
2023. ápr. 30. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!