Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Moff Gideon vs. Grievous...

Moff Gideon vs. Grievous tábornok, melyikük nyerne?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 20. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
szerintem picsaku
2023. ápr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
grívösz
2023. ápr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Emily ***** válasza:
70%
Grievous tábornok, mert neki akár négy karja is lehet és azzal négy fénykardot is forgathat egyszerre. Gideon moff "szerkezete" erre úgy láttam, nem képes.
2023. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gideon akármennyire is jó harcosnak lett bemutatva, egyértelműen Griveous nyerne. Már csak azért is, mert Gideon kardforgatásban nem igazán jeleskedik, míg Griveous kifejezetten híres volt erről, még az erősebb Jediknek is nagy falat volt ő a klónháború alatt.
2023. ápr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: Nem mutatták be Gideont jó harcosnak igazából, csak volt neki egy erősen overpowered(tényleg kb. semmi nem fogott rajta) páncélos szerkezete. Az előző évadban amikor ez még nem volt meg neki akkor Din elég hamar legyőzte.


A vasember jelmez nélküli Gideont egyébként Grievous biztosan elég hamar kicsinálná, de szerintem az azzal ellátottat is. 4 kezében 4 fénykardot forgat, abból az egyik valószínűleg betalál valami illesztésnél/gyenge pontnál. Plusz neki van egy emberfeletti nyers fizikai ereje ami Dinnek vagy Bo Katannak nincsen.

2023. máj. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!