Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Mandalórinak lesz 4. évada?...

A Mandalórinak lesz 4. évada? Vagy ennyi volt?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 21. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Jobb lenne, ha csak ennyi lenne, ez is sok volt és erőltetett.
2023. ápr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Lesz 4. évad. Amúgy abszolúte kedvenc. Az első sorozat, amit végig tudtam nézni és még élveztem is. Jobb, mint az eredeti Star wars filmek együtt.
2023. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Emily ***** válasza:
72%
Elvileg lesz. A 3. évad nekem kicsit csalódás volt többet és eléggé mást vártam tőle, mint ami végül lett, de azért nem lett rossz ez sem, voltak nagyon élvezetes, izgalmas részei. Remélem, a 4. évadra több ötletet tartogatnak még.
2023. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
A második évad után azért csalódás volt ez az évad. Nem volt ugyan rossz, de nem bánnám, ha nem lenne folytatás.
2023. ápr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom csak egy lezáró film lesz belőle.
2023. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Favreu már megírta a 4. évadot.


5: Addig a filmig még minimum 3 év van hátra, addig lemegy Ahsoka, Skeleton Crew, meg mégegy évad a Mandóból, de tippre az Ahsoka sem egy évados lesz.

2023. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
6: A Celebration-ön elmondták, hogy nem lesz több évad. Egy mando korban játszodó film lesz majd és ennyi.
2023. ápr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7: Akkor ezt benézted, mert nem mondtak ilyet.


"James Mangold’s movie will go back to the dawn of the Jedi, while Dave Filoni’s will focus on the New Republic, and close out the interconnected stories told in The Mandalorian, The Book of Boba Fett, Ahsoka, and other Disney+ series"


[link]


Ennyi, se több se kevesebb. Lesz egy film, ami lezárja a Mandalorian, Book of Boba Fett, Ahsoka, Skeleton Crew sorozatok összefüggő sztoriját. Ez a film leghamarabb 2026-ban fog érkezni, mert 2025-ben a New Jedi order film érkezik. 2026-ig BŐVEN lesz még 4. évad, meg valamelyik másik említett sorozatnak egy újabb évada.


A 4. évad pedig már meg van írva: [link]

2023. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Te nézted be. Én ott voltam helybe. :)
2023. ápr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja persze. Akkor magyarázd el nekem hogy lehet az, hogy az egész interneten EGYEDÜL te állítod ezt? :)


Szerintem te azt értetted félre, hogy Rick Famuyiwa rendező azt mondta, hogy a 7-8. részek lezárják a Mando S1-S2 és Book of Boba S1 eddigi szálait. Ez meg is történt. Csakhogy ez rohadtul nem azt jelenti, hogy nem lesz 4. évad.


Főleg hogy maga a showrunner azt mondta, hogy már meg is írta. Ott van a forrás.


Neked van forrásod? (Az, hogy "ott voltam" az nem az)

2023. ápr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!