Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltatok a Mandalorian...

Mit szóltatok a Mandalorian 3. évadának befejezéséhez? Másban is maradt hiányérzet?

Figyelt kérdés

SPOILERES

Nekem összességében felemás volt, látványos meg izgalmas volt, ugyanakkor így is komoly hiányérzetem maradt.

Egyrészt nagyon rövid volt, minimum 10-15 perccel jó lett volna ha hosszabb, másrészt (és talán pont emiatt) hiányoltam pár dolgot belőle:

-Beharangozták hogy benne lesz Boba Fett, és nem volt. Pedig ő is mandalóri, és ugye Din is segített neki a pyke-ok ellenében. (A Bobát alakító színész nyilatkozta is pár napja hogy szomorú hogy nem hívták meg a szezonzáróra.)

-Gideon halála túl egyszerű és gyors volt, úgy értem kb. el lett pazarolva a karaktere a végén.

-Bo-Katan sztorija hatalmas csalódás, főleg hogy milyen jó páros voltak Dinnel.

Ti hogy látjátok?



2023. ápr. 27. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

Nevetséges vergődés volt az egész évad!


Látszik,hogy egy évadnyi ötletük volt csak, azt ráépítették egy nyomorék yoda hasonmásra, felhájpolták, aztán ennyi! Már a második évad is döcögött, de a harmadik az a legalja volt!

2023. ápr. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem, ettől még pár random középiskolás is jobb sztorit rakott volna össze.
2023. ápr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!