Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltatok a Star Trek...

Mit gondoltatok a Star Trek Picard utolsó évadának lezárásáról? Sikerült újra a régi sorozatokhoz méltó Star Treket csinálni vagy nem?

Figyelt kérdés
A sorozat első két évadát, mint nagy Star Trek rajongó, sokakhoz hasonlóan én is szenvedélyesen gyűlöltem, (az okok itt szépen össze vannak foglalva: https://www.youtube.com/watch?v=TwF1iri1GjQ ), de ez a harmadik évad visszahozta a régi szereplőket, kidobta majdnem az összes "új" karaktert az első két évadból, sőt még ostobaságnak is nevezte és figyelmen kívül hagyta a 2. évad Borg-al kapcsolatos eseményeit. Szerintetek sikerült a harmadik évaddal közelebb kerülni a régi sorozatok szintjéhez, hangulatához?

2023. ápr. 28. 14:20
 1/5 Mojjo ***** válasza:
100%
Én már esélyt sem adtam a 3. évadnak (már a másodiknak sem), de akkor lehet, átgondolom a dolgot, és belevágok :)
2023. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Még nem láttam az 1 évadot sem.
2023. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: Szerintem érdemes, vannak benne ugyan szokásos új-Trek baromságok is, de az első két évadhoz képest felüdülés volt.


Második: Ha nem láttál 1 évadot sem, akkor mi a fenének válaszolsz erre a kérdésre?????? Nyilván azokat kérdezem, akik legalább a kérdés alapjait értik!

2023. ápr. 30. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak a harmadik évadban jó hangulat elemek és megoldások, de engem rémesen zavar, hogy iszonyatosan túltolták benne a fanservice-t, tonna számra tolták bele a régen sikeresen bevált dolgokat.


Nekem egy kicsit olyan érzésem volt, miközben néztem, hogy a készítők álltak az édesség pultnál, mint egy 5 éves gyerek és mivel nem tudták eldönteni, hogy fagyit, gofrit, kürtőskalácsot, vagy lekváros lángost akarnak enni, ezért zseniális megoldásként a lekváros lángosba tekerték a kürtőskalácsot, amit telepakoltak fagyival, beleszúrták a gofrit és a biztonság kedvéért még leöntötték egy kis csokiöntettel, majd megszórták fahéjjal is.


Spoiler nélkül nehéz leírni, hogy mi a gondom a különböző régi dolgok egymásra halmozásával, de szerintem bőven elég lett volna egy jóval egyszerűbb problémát felépíteniük, csak rendesen fel kellett volna építeni.

Persze abban ott a veszély, hogy ha egy témára húzzák fel a sztorit, akkor az vagy tetszik valakinek vagy nem és ha nem áll több hagyományos lábon a sztori vezetés, akkor könnyebben elveszítik az embert.

Így, hogy összeturmixoltak 4-8 féle ízesítést, mindenki találhat benne legalább egy ízt, amit kedvelhet és ezért könnyebben megbocsátja a többi problémáit, hiszen legalább annyi tetszett neki benne.

2023. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mojjo, megnézted már? Mit gondolsz róla?
2023. okt. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!