Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Élnél Joker világában ?

Élnél Joker világában ?

Figyelt kérdés
Élnél abban a világban amit Joker akart teremteni?
2023. ápr. 28. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már abban élünk.
2023. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
milyen világot akart teremteni? nem emlékszem pedig 2x is láttam a filmet
2023. ápr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem
2023. ápr. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyikre gondolsz pontosan? Heath Leadger féle Jokerre, Jason Stathamre vagy Phoenixre?
2023. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igazából tegnap láttam a 2019-es jokert és vegyesek az érzelmeim, fura volt.

Film elejétől teljesen az élő adásig vagy is ahol

SPOILER!!!! tehát addig ameddig végez murray-el addig azt veszem észre hogy mindenki bántja átnéz rajta és leszarja mindenki.

Kicsit lehet tényleg van kevés (lehet rosszul fogalmazok) figyelemhiánya például hogy foglalkozzanak vele az emberek, észrevegyék őt.

Ezzel én is úgy vagyok valamilyen szinten együttérzek vele, de nem teljesen mert én csak kapcsolatokból nem vagyok bő kezű:D

Tehát addig a jelenetig mint amit itt le írtam addig az a szintvonal van.

Azután pedig az adásban elmondja mire vágyik és igaz ez szubjektíg, de szerintem tudta hogy nincs egyedül abban a szar világban(bár ugyanez van szóval a jelenben is beszélhetek) és azt szerette volna hogx a hozzá hasonlók is tudják hogy mi az az élet.

naaa, dde pontosan amúgy sem vártál ilyen választ mint amit én össze hablatyoltam tehát amúgy nem élnék abban a világban egyáltalán ami a 2019 es jokerben játszódik.

2023. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!