Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film ez?

Melyik film ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nos, régen láttam egy nagyon szép filmet, egy szerelmes filmet, de nem jut eszembe a címe. És nagyon szép film. A segítségeteket szeretném kérni, hogy megtaláljam a címét. Leírom, hogy mire emlékszem: van egy pár, a nő idősebb, mint a férfi. A vége fele összevesznek valamin, majd a férfi elmegy egy ilyen sivatagos országba (talán Afrika) és ott állatokkal foglalkozik. Ha jól emlékszem, talán elefántok, orrszarvúk és ilyesmik. Vadállatok, tipikus afrikai (vad)állatok. Majd pincér lesz talán (ha jól emlékszem) és úgy találkozik újra a nővel, akinek van már másik párja, meg ha jól emlékszem gyereke(i) is. És szomorú a vége, mert nem lehetnek együtt, bár ha minden igaz, vágynak egymásra.


Ne haragudjatok, ha homályosan írtam, de nem emlékszem pontosan, mik történtek a filmben, csak nagyon-nagyon szép, ezért szeretném, ha segítenétek nekem, hogy megtudjam a címét. Köszönöm!



2023. máj. 6. 01:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Amerikai história X?
2023. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!