Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc szereplőd a...

Ki a kedvenc szereplőd a Szökés c.sorozatból és miért?

Figyelt kérdés
Kezdem én!Nekem az egyértelmű favoritom a zsebes a kezdetektől.Bár egy kegyetlen pszichopata gyilkos mégis vicces és egy nagyon szerethető karakter némi komolysággal
2023. máj. 9. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sucre. Eleinte csak egy sima fekete bárány volt, aki csak úgy véletlenül Michael cellatása lett, de semmi keresnivalója nem volt a tervben. Aztán mégis az egyik legfontosabb karakterré nőtte ki magát. Aki ugyan egy piti tolvajként került rács mögé, mégis talán a legnagyobb szívű, legmegbízhatóbb karakter az egész sorozatban.
2023. máj. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen a legnagyobb szíve neki volt
2023. máj. 9. 20:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy zsebesben mi a szerezhető, pláne nagyon. :D mármint az, hogy egy negatív karaktert szeret valaki az tök oké, mert ők sokszor izgalmasabbak, de zsebes, mint szerethető?! Érdekes.


Nekem amúgy Michael, nem kérdés. A hátán viszi a sorozatot. A legkidolgozottabb karakter.

2023. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Michael a legszínesebb és legokosabb karakter ez tény.De a zsebes vicces és egy egyéniség.
2023. máj. 9. 20:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Micheal- zseniális elme, de valami eszméletlen szinten! Az 1. évad óriási, és egyben újszerű volt, kár hogy a minőség erős lejtmenetbe kezdett az évadok előrehaladtával. Mahone az fbi ügynök is nagy forma volt, mint Michael ellenpólusa.
2023. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is az első évad volt a legjobb de az azt követők is hasonló szintet hoztak.Főleg a 2.3.évad
2023. máj. 10. 14:55
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy létezik a valóságban olyan ember,aki ennyire okos?
2023. máj. 10. 14:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem az okosság a lényeg, hanem az, hogy fiktív az egész. Hiába okos valaki, nagyon sok olyan dolog van a sorozatban, ami a valóságban kivitelezhetetlen lenne. Maradjunk annyiban, hogy bármennyire okos is lehet valaki, nem tud bejárni egy ilyen utat.
2023. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na igen meg rengetegszer volt szerencséjük is.Minden esetre szerintem minden idők legjobb sorozata
2023. máj. 10. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!