Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok írni ijesztő durva...

Tudnátok írni ijesztő durva horrol filmeket?

Figyelt kérdés
Téleg ijesztő brutális horrol filmet szeretnék nézni de nem találok semmi jót
2023. máj. 14. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Inkább horroRfilmeket keress!
2023. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
79%
Köpök a sirodra 2-3
2023. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Hát kíváncsi vagyok hány éves vagy ilyen írással. Tudnék én nagyon brutális filmeket mondani, de nem biztos hogy jó ötlet lenne neked
2023. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó..


17 éves vagyok


Miért kell mindig azt a megbaszott helyes írást nézni hu véletlen elírtam 1-2 szót de nagy kaland nem magyar órát kértem ha nem segítséget hogy milyen horror van ami téleg nagyon ijesztő

2023. máj. 14. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Hát itt nem csak elírásról van szó. És hogy ebben az esetben miért kell azt nézni? Mert egy 10 éves gyerektől lehet elnézni, hogy így ír, nekik pedig nem való nagyon ijesztő film :) De oké, például milyen témájú filmek érdekelnek? Démonok, szellemek, vagy csak szimplán legyen nagyon véres, undorító?
2023. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!