Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megnézhetem „Az ifjú Sheldon”...

Megnézhetem „Az ifjú Sheldon” című sorozatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában sok helyen ajánlották a fenti sorozatot és láttam, hogy ez igazából egy másik sorozat (Agymenők) mellékága, és kíváncsi vagyok, hogy az utóbbi sorozat mind a 12 évadának megnézése nélkül is élvezhetőek-e az „előzmények”. Kérlek aki látta mind a kettőt mondjon valami véleményt!

2023. máj. 15. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem hülyeség. Az Agymenők is. A jóbarátok nagyon elfuserált lekoppintása...
2023. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A másik sorozat nélkül is érthető.
2023. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan, mintha teljesen más sorozat lenne, őszintén szólva ha Sheldon nem lenne benne sokkal jobb lenne 😃

Vannak olyan részek ahol utalnak az eredetire, de mellékes

(ezt jobban szeretem, mint az Agymenőket)

2023. máj. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az Agymenőket láttam, ezt nem, csak pár részt belőle, és szerintem is nyugodtan elkezdheted, mert 1-2 kissebb utaláson kívűl semmi köze az Agymenőkhöz. Szerintem érthető lesz a történet.
2023. máj. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!