Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » "Remake" fekete karakterrel....

"Remake" fekete karakterrel. Mit szóltok hozzá? Pl Kis hableany. De ma már olvastam arról,hogy mas hiresebb szerepeket is fekete szinesz tolt be pl egy Harry Potter keszulodo sorozatban.

Figyelt kérdés
2023. máj. 16. 14:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
67%
Furcsa választásnak tűnik, tekintve hogy a Kis hableány a víz alatt él, így viszonyalg kevés nap éri, de ha ő a legalkalmasabb a szerepre akkor miért ne? Úgysm fogom megnézni. :D
2023. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

A sötét bőr a vízben pont, hogy előnyös. Mivel kevés fény szivárog le, azért a sötét bőr elrejti azokat, akik a mélyebb vízben élnek, mivel beleolvadnak a sötétségbe, ha valaki fentről nézi. Egy olyan rejtőzködő faj, mit a sellő logikusabb, hogy sötét bőrű.


Én jövő héten megyek rá a moziba. Mindent moziban nézek, amin az alt right, Trump szimpatizáns incel és femcel trollok sírnak.

Valószínűleg jövő héten egyedül nézem, utána majd júniusban még a családdal megint meg fogjuk nézni, csak máshol.

2023. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%
#12 az egy sellő, félig hal, félig lány. Szerintem pont nem a felsőtestének a bőrszíne fogja elrejteni. :)
2023. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

#12 én egyébként azért nem nezek ilyeneket mert nem hiszem hogy jobb lesz mint az eredeti. Láttam az új mauglit, az új oroszlankirály első fél órájárát, a dumbot, az új szépség és a szörneyeteg első 5 percét, ez már egy fikarcnyit sem érdekel.


Az még oke ha leforgatják újra a Pinokkiot, mert a régi felett azért eléggé eljart az idő (bár úgy hallottam nem lett jó a film), na de 90-es klasszikus rajzfilmeket? Forgatnák inkább ujra a star wars 9-et. Arra ráférne.

2023. máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

13. Akkor erről szólj a tengeri állatoknak is, akik évmilliók óta így evolválódnak.

Az orkák, a legelterjedtebb és legsikeresebb tengeri állatok pedig nyomban kihalnak.

2023. máj. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

14. Akkor ne nézd. Nem kötelező, hogy érdekeljen.

De szerintem azok az emberek, akik állítólag nem érdekel ez a film vagy egy másik természetellenesen sokat foglalkoznak vele és az egésznek adnak egy rasszista körítést is.

Pl. egy kritikus, akit nem érdekel miért csinál róla naponta 2-3 videót és miért kattintanak rá azok, akiket ez nem érdekel? Mert ugye a videót azért csinálja róla, mert hozza a nézettséget.

Szóval elvileg egyáltalán nem érdekli őket, de naponta többször foglalkoznak vele.

Lehet bennem van a hiba, hogy én azzal foglalkozok, ami érdekel.

2023. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
De amúgy van egy egyszerű megoldás: vásároljátok fel a disneyt és akkor olyan filmek lesznek, amilyet ti akartok. Aztán majd meglátjuk mennyire sikeres.
2023. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
67%
#15 ők is félig halak félig emberek évmilliók óta?:)
2023. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként elfogadom az érvelést, tényleg ritka a fehér hal.
2023. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
61%

A bőrszínnek akkor van jelentősége, ha jelentősége van a történet szempontjából. A kis hableánynál teljesen mindegy, hogy pink vagy hupikék.


Amúgy nyilván érzékenyítési céllal teszik, már régóta csinálják és működik, hiszen már senki sem akad fenn pl. a Halálos fegyveren, 48 órán, Hetediken, Sötét zsarukon... stb.

2023. máj. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!