Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vajon a gonosz halott: ébredés...

Vajon a gonosz halott: ébredés című filmnek lesz magyar szinkronja?

Figyelt kérdés
2023. máj. 20. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Idő kérdése és felkerül HBO Max-ra eredetileg is odatervezték.
2023. máj. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Június 25. Én vasárnap kiderül akkor rakják fel HBO Max ra
2023. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Közbe már van, már meg is néztem, egész nézhető film.

( Szerintem )

2023. jún. 9. 12:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen gusztustalan elmebeteg filmet mint ez még életemben nem láttam pedig néhány horror filmet már láttam
2023. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. és 2. Vagyok na én is megnéztem nekem is tetszett. Kicsit fura volt így a erdei faháztól eltérő környezetben mint amit korábban megszoktunk. De szerintem egész jó kis filmet hoztak ki belőle.

Én a film elején lévő bevezetőből és az 1. Nappal korábban feliratból és abból, hogy elhintették, hogy 3 könyv van arra következtetek, hogy meg legalább 2 de 1 folytatás biztosan érkezik majd belőle. Gondolom a fogadtatástól függ majd.


4. nem értem mi a baj vele ez egy horror egy horrornak ez a lényege. A mai horrorfilmek nagyon elvannak puhulva és inkább egy thrillernek mondhatóak mintsem horrornak. A sikoly körüli X es besorolást és hatalmas visszhangot sem értettem mert baromi gyenge film egy horronak. Egy normális horror legyen olyan mint ez a film, a Fűrész vagy a terrifier filmek. Ha valaki meg nem bírja ott van neki a thriller műfaj amk remek átmenet a horror és a kicsit véres filmek között.

2023. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1-2-5

Fűrész Imádom!!!

Nagyon várom már az októbert fűrész x...

2023. jún. 16. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!