Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gyűrűk ura, Hobbit hogy van?

Gyűrűk ura, Hobbit hogy van?

Figyelt kérdés

Még nem láttam egyiket se és most tartanék egy kis maratont. A neten utána néztem és elvileg a Gyűrűk urával kezdődik, ami 3 részből áll. A Hobbit meg ennek a folytatása (de nem a történetet, mert a múltban játszódik), ami szintén 3 részből áll, ugye?


A amiket leírtam pontosak, akkor annyi kérdésem lenne még, hogy ezeken kívül van bármi egyéb rész is vagy melléktörténet?



2023. máj. 27. 03:36
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

1. Gyűrűk Ura - hatalom gyűrűi sorozat - ha van kedved nézd meg, de lesz majd folytatása is, ez még jóval a hobbit előtt van.

2. a Hobbit trilógia

3. Gyűrűk Ura trilógia

2023. máj. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Nézheted megjelenési sorrendben, vagy kronológiai sorrendben, az élményfaktorból nem vesz el. Viszont kötelességemnek érzem- mint a megalkotott világ rajongójának- hogy a Hatalom gyűrűi sorozatot ignoráld, vagy a két trilógia után nézd meg. Ugyanis hiába a világ legdrágábban gyártott sorozata, az a látványon kívül abszolut nem látszik. Óriási csalódás, mint a színészi alakítások, mint pedig a kivitelezést illetően. Az egész egy lélektelen massza, számomra óriási csalódás. Persze mindez csak az én véleményem...
2023. máj. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. máj. 27. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Jaja, a Hatalom Gyűrűit offold.

De.... igazából a Hobbitot is :D Rendezői változat esetén amúgy gyorsabb kiolvasni a könyvet mint megnézni a filmeket:D És sokkal jobb a könyv mint a film, egyszerűen telefosták mindenféle baromsággal a Hobbit filmet...


A LOTR trilógiát nézd meg mindneképpen, azt megéri. De ne maratonban. Az kb 10 óra, az egész arra jó, hogy bealudj.

2023. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!